Biurko HUD Forte

Biurko HUD HUDB211R Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
24 godzin

  • -3%
Biurko HUD HUDB211R Forte
  • Biurko HUD HUDB211R Forte
  • Biurko HUD HUDB211R Forte
  • Biurko HUD HUDB211R Forte
  • Biurko HUD HUDB211R Forte

Biurko HUD HUDB211R Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 24 godzin

8681

Cena:

568,29 zł
551,24 zł Zniżka 3%
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Biurko HUD HUDB211R Forte

OPIS:


Biurko jest zawsze przydatne. Centrum małego świata dużych spraw, gdy trzeba wysłać podatki i podziękowania, albo przygotować się do szkoły lub pracy. Wygodne miejsce pracy i rozrywki.    
Czy projekt mebli w stylu LOFT sprawdziłby się w takich przestrzeniach jak pokój dzienny, pokój młodzieżowy albo w jadalni? Dzięki kolekcji HUD już wiemy, że tak. Metalowa konstrukcja wraz kolorem dębu klepkowego i ciemnoszarym betonem nadaje wyjątkowego wyglądu, nie spotykanego w innym układzie kolorystycznym.  
Nowoczesne i oryginalne połączenie tradycyjnego dębu z ciemnoszarym, nadającym eleganckiej surowości betonem to kwintesencja kolekcji mebli HUD. Oryginalny design podkreślają szlachetne, metalowe uchwyty oraz stylizowane nóżki, a pojemne regały, szafki czy obszerne biurko pomogą stworzyć funkcjonalną przestrzeń. Meble w stylu industrialnym to doskonały wybór dla zapracowanych osób, które szukają w swoim mieszkaniu chwil pełnych relaksu i odpoczynku.
Biurko HUD producenta Forte to biurko jednodrzwiowe - za frontem znajduje się półka. Półka znajduje się również pod blatem. Ponadto biurko wyposażone jest w jedną szufladę. Mebel wykonany w dekorze Dębu Klepkowego z czarnymi uchwytami wykonanymi z metalu.
 
WYMIARY:

Szerokość 129,4 cm
Głębokość 60,2 cm
Wysokość 74,7 cm

MATERIAŁY:
-  korpus i fronty wykonane z płyty meblowej laminowanej
- uchwyty czarne metalowe
- nogi metalowe - profile piaskowane na czarno
- prowadnice kulkowe

KOLORYSTYKA:
- dąb klepkowy beton ciemnoszary

Nowoczesne biurko HUD HUD Forte to mebel uniwersalny, pasujący zarówno do wnętrz minimalistycznych, jak i tych urządzonych w stylu loft. Biurko oprócz bycia praktycznym meblem może być także elementem dekoracyjnym uzupełniającym wygląd mieszkania.

Dane techniczne

Logistyczne
[{'weight':18, 'length':63, 'width':10, 'height':82},{'weight':16, 'length':69, 'width':5, 'height':132},{'weight':8, 'length':62, 'width':6, 'height':80}]
Czas dostawy
35

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: