Biurko Angel Wójcik

Biurko Angel TYP 80 3S Wójcik

  • -5%
Biurko Angel TYP 80 3S Wójcik
  • Biurko Angel TYP 80 3S Wójcik
  • Biurko Angel TYP 80 3S Wójcik
  • Biurko Angel TYP 80 3S Wójcik

Biurko Angel TYP 80 3S Wójcik

3447

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni

Cena:

549,00 zł
521,55 zł Zniżka 5%
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Biurko Angel 80 3S Wójcik

OPIS:


Biurko to bardzo ważny element wyposażenia mieszkania. W dzisiejszych czasach spędzamy przy nim nawet kilka godzin dziennie, musimy więc zadbać o ergonomię w celu zwiększenia wydajności. Ważne aby biurko było dopasowane dla każdego indywidualnie. Biurko z kolekcji Angel producenta Wójcik to funkcjonalny mebel zaprojektowany w nowoczesnym stylu, przeznaczony do aranżacji pokoju dziennego lub młodzieżowego. Prosty i geometryczny kształt został podkreślony niepowtarzalna kolorystyką w dekorze dąb white craft. Struktura imitująca drewno zarysowana została ciemniejszym odcieniem. Modnie dobrane kolory rozjaśnią każde pomieszczenie i uczynią je bardziej wyszukanym. 
Biurko bez półki na klawiaturę, posiada trzy szuflady z bezuchwytowym systemem otwierania (wnęki na palce). Biurko  posiada obszerny blat, stanowisko idealnie stworzone dla dorosłych lub dla pociech jako miejsce nauki czy odrabiania lekcji. Szuflady zapewniają natychmiastowy dostęp do potrzebnych materiałów. Dodatkowym plusem jest również nieograniczona przestrzeń pod spodem, zapewniająca dużo miejsca na nogi. Mebel wykonany z płyty laminowanej wybarwionej na kolor dąb white craft, odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgotność i wysoką temperaturę.

WYMIARY:

Szerokość:  118,7 cm
Głębokość:   60 cm
Wysokość:   76,5 cm

MATERIAŁY:

- fronty i korpusy – wysokiej jakości płyta meblowa laminowana w kolorze dąb white craft
- obrzeże frontu – materiał frontu
- obrzeże korpusu – ABS / PCV
- prowadnice rolkowe
- nóżki z tworzywa sztucznego

KOLORYSTYKA:

 - dąb WHITE CRAFT 

Bestsellerowa kolorystyka biurka Angel w postaci imitacji naturalnie bielonego drewna wzbogacona ciemniejszymi rysami to wprowadzenie skandynawskiej naturalności, a także harmonii i spokoju, co zapewni użytkownikom dobre samopoczucie, a młodzieży chęć do pracy i nauki.

Dane techniczne

Pomieszczenie
Biuro
Pokój dziecięcy
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
63

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: