Mniej znaczy więcej - także w urządzaniu wnętrz. Styl minimalistyczny jest wyrazem harmonii, wprowadza do aranżacji elegancję. Do jakich mieszkań pasuje i jak go do nich wprowadzić?

Prosta forma

Styl minimalistyczny zachwyca przede wszystkim swoim pomysłem i dokładnością. We wnętrzu w nim urządzonym, każdy przedmiot ma swoją funkcję i miejsce, a każdy kolor tworzy część harmonijnej całości. Meble nie tylko ograniczone są do niezbędnego minimum, ale także zachwycają swoją prostą formą i czystym designem.

Jasne kolory

W stylu minimalistycznym pierwsze skrzypce grają jasne kolory, które pomagają jeszcze bardziej optycznie powiększyć pomieszczenie. Na ścianach, podłogach i meblach zazwyczaj królują biele i szarości. W stylu minimalistycznym, ważne jest także zapewnienie dostępu światła dziennego - nie zasłaniaj więc okien ciężkimi zasłonami czy roletami. Jasne kolory możesz przełamać poprzez wyrazisty dodatek - np. lampę, krzesła czy poduszki.

Wysoka jakość

Meble dobrane do wnętrz w stylu minimalistycznym cechuje nie tylko jasny kolor i prosta forma, ale także wysoka jakość. Są to przedmioty wykonane ze szlachetnych materiałów, na lata. Króluje przede wszystkim ponadczasowe drewno, naturalny kamień, beton czy metal.


Nie tylko wnętrze

Styl minimalistyczny możemy wprowadzić nie tylko w swoim mieszkaniu, ale także w życiu. Filozofia zachęca nas do postawienia sobie pytania - czy na pewno potrzebujesz nowych ubrań, dekoracyjnych figurek, dziesięciu poduszek na sofie czy kolejnego zestawu porcelany?

 

W naszej ofercie znajdziesz wiele mebli, z którymi stworzysz minimalistyczną aranżację swoich czterech ścian. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!