Posiadasz niewielkie mieszkanie, a łóżko zajmuje większość powierzchni Twojej sypialni? A może szukasz dodatkowego miejsca do spania dla gości? Jeśli tak - rozkładany półkotapczan jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jakie są jego zalety?

Łóżka Bed Concept

Rozkładany półkotapczan Bed Concept to połączenie funkcjonalnej półki z wygodnym, pełnowymiarowym łóżkiem. Jakie są jego największe zalety?

- Oszczędność miejsca - półkotapczany idealnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, w których łóżko zajmuje większą część powierzchni. Rano wystarczy je złożyć, aby zyskać dodatkową przestrzeń.

- Sypialnia w każdym pokoju - z półkotapczanem możesz zmienić każdy pokój w sypialnię - salon, gabinet czy pokój zabaw.

- Miejsce na zabawę - półkotapczan możesz wykorzystać także w pokoju dziecięcym, dając swoim maluchom więcej miejsca do zabawy na podłodze.

- Nie musisz ścielić łóżka - wystarczy, że zepniesz pościel specjalnymi pasami i zamkniesz łóżko – jednym ruchem zmienisz sypialnię w salon czy pokój dziecięcy.

- Zdrowy sen - półkotapczan to w pełni funkcjonalne łóżko, oparte na stabilnym szczebelkowym stelażu z metalową ramą. Daje doskonałe wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

- Szybkie rozkładanie - półkotapczany zostały wyposażone w wygodne mechanizmy wspomagające otwieranie i zamykanie łóżka, dzięki którym w kilka sekund zmienisz pokój w sypialnię.

Dowolny rozmiar i ułożenie - półkotapczany Bed Concept występują w wielu rozmiarach, pasujących do materacy od 90 do 180 cm szerokości i do 18 cm wysokości, zarówno w poziomej jak i pionowej wersji.

Wiele kolorów do wyboru - niezależnie od tego, czy Twoje mieszkanie jest urządzone w stylu minimalistycznym, skandynawskim czy klasycznym, znajdziesz półkotapczan, który będzie do niego pasować.


Kliknij tutaj i zapoznaj się z ofertą półkotapczanów!