Komoda BORA BOK-1CC Restol

Komoda BORA BOK-1CC Restol

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
2-4 tygodni

Komoda BORA BOK-1CC Restol
  • Komoda BORA BOK-1CC Restol

Komoda BORA BOK-1CC Restol

GMC7546

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni

Cena:

1 154,00 zł

Solidna, minimalistyczna komoda w łagodnym i neutralnym kolorze modrzew sibiu. Wszechstronna i pojemna, doskonała do nowoczesnych wnętrz o minimalistycznym wystroju.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Kolekcja BORA została zaprojektowana przez firmę Restol z myślą o elastyczności i uniwersalności. Trwałe i solidne meble w neutralnej kolorystyce są przystosowane do wielokrotnej rearanżacji i rekonfiguracji w trakcie ich wieloletniego użytkowania. Zestaw można swobodnie rozbudowywać o kolejne elementy, lub pomniejszać w razie potrzeby, dzięki minimalistycznej, wręcz surowej konstrukcji bryły.

Mocna budowa i zunifikowane kształty pozwalają meble te ustawiać zarówno obok siebie, jak i jedne na drugich, w dowolnym układzie. Wykorzystaj pełną swobodę aby umeblować swój pokój dokładnie tak, jak w tym momencie najbardziej Ci odpowiada. Jeśli w którymkolwiek momencie zmienisz zdanie - po prostu ustawisz je od nowa.

Komoda BOK-1CC z kolekcji Bora jest wyposażona w pojemną szufladę, cztery otwarte półki rozdzielone przegródką i dwoje drzwi. Solidna konstrukcja i brak wystających elementów pozwala na dopasowanie jej do dowolnego układu mebli.

Dane techniczne

Szerokość (cm)
103
Wysokość (cm)
165,7
Głębokość (cm)
42,5
Pomieszczenie
Biuro
Jadalnia
Przedpokój
Salon
Kolor korpusu
modrzew sibiu
Kolor frontu
modrzew
Materiał
Płyta laminowana
Uchwyt
Metal
Czas dostawy
2-4 tygodnie

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: