Komoda Toronto Wójcik

Komoda Toronto TOK TYP 05 Wójcik

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
7-8 tygodni

  • -3%
Komoda Toronto Wójcik
  • Komoda Toronto Wójcik

Komoda Toronto TOK TYP 05 Wójcik

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 7-8 tygodni

3484

Cena:

1 153,66 zł
1 119,05 zł Zniżka 3%
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Komoda Toronto TOK TYP 05 Wójcik

OPIS:


Nowoczesne Meble Wójcik Toronto to idealna propozycja do pokoju dziennego. Seria wyróżnia się połyskującą bielą i dekorem san remo rustic. Meble, przypominające kubaturą masywne bryły zostały wykonane z białej płyty laminowanej. Ich poszczególne elementy zyskują na atrakcyjności dzięki podświetlanym listwom ledowym. W szafach i szufladach zamontowani specjalny system cichego domykania, dający większy komfort użytkowania mebli.
Komoda TYP TOK 05 TORONTO to zgrabna, ciekawie wyglądająca komoda, to mebel idealny pod każdym względem, który doskonale wpisze się w aranżację nowoczesnego salonu. Przede wszystkim przyczynia się do tego solidne wykonanie i materiały, którymi są płyta laminowana i płyta MDF. Taka trwałość i wytrzymałość pozwoli na wieloletnie komfortowe przechowywanie w szufladach i na półkach przedmiotów. Blat zaś z powodzeniem wykorzystasz jako miejsce ekspozycji ozdób podkreślających charakter pomieszczenia. Na uwagę zasługuje także sam wygląd komody. Subtelne oświetlenie zintegrowane z frontem oraz frezowanie zastępujące tradycyjne uchwyty doskonale uwydatnia prostą formę mebla. Natomiast lekko połyskująca biel i naturalny wygląd drewna dekoru San Remo Rustic to najmodniejszy duet, dzięki któremu we wnętrzu zapanuje nowoczesność i elegancja. Komoda posiada jeszcze jedną zaletę, a jest nią system cichego domykania pozytywnie wpływający na codzienną wygodę i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.
Komoda składa się z części czterodrzwiowej oraz dwóch szuflad. Wewnątrz za drzwiami z prawej i z lewej strony znajdują się po dwie półki z płyty meblowej. Natomiast za środkowymi drzwiami znajduje się po jednej półce. 

WYMIARY:
Szerokość: 190 cm
Głębokość:  42.2 cm
Wysokość:   84.5 cm

MATERIAŁY:
- korpus wykonany z białej płyty laminowanej
- fronty wykonane z wytrzymałej płyty MDF w kolorze białym z delikatnym połyskiem
- aplikacje w dekorze SAN REMO RUSTIC
- opcja zainstalowania dodatkowego oświetlenia szklanych półek w wybranych bryłach

KOLORYSTYKA:
- korpus: Biel Alpejski
- front: Biały połysk
- aplikacje: San Remo Rustic 

Kolekcja TORONTO cechuje się ciekawym, odważnym zastosowaniem materiałów, kształtów oraz nowoczesnym europejskim desaignem. Ta kolekcja wprowadza blask do mieszkania. Oryginalna linia została podkreślona nowoczesnym oświetleniem w formie pasków LED. Doskonale się też sprawdza system cichego domyku w drzwiach i szufladach.

Dane techniczne

Pomieszczenie
Jadalnia
Salon
Sypialnia
Głębokość (cm)
42
Szerokość (cm)
190
Wysokość (cm)
85
Logistyczne
[{'weight':24,'length':91,'width':54,'height':10},{'weight':30,'length':90,'width':44,'height':19},{'weight':27,'length':201,'width':51,'height':8}]
Kolor mebla
wielokolorowy
Kolor frontu
biały
Liczba szuflad
0
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Liczba drzwi
brak informacji
Kolor
wielokolorowy
Czas dostawy
56

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: