Komoda Trass Forte

Komoda TRAK231 Trass Forte

Komoda TRAK231 Trass Forte
  • Komoda TRAK231 Trass Forte

Komoda TRAK231 Trass Forte

4974

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

669,00 zł
Ilość

done W ulubionych

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

TRASS  Komoda TRAK231 Forte

OPIS:


Kolekcja TRASS nie lubi zabiegać o szacunek, jednak nie możemy nie obdarzyć jej zainteresowaniem. Zna swoje miejsce, nie potrzebuje zbytniej uwagi, a jednak nie chcemy oderwać od niej wzroku. Tajemnica i sedno całej koncepcji tkwi w jej surowości (zawdzięcza to połączeniu dwóch dekorów: Dębu Szlachetnego z Dębem Czarnym). Niesie w sobie pewien sekret, kreuje się na niedostępną – tym bardziej przyciąga i frapuje. Meble z rodziny TRASS staną się wyznacznikiem wyważonej, przemyślanej stylizacji, nadając jej wymowny, nieco dostojny charakter. 

Komoda z kolekcji TRASS producenta mebli Forte to mebel, który sprawdzi się jako element wyposażenia salonu lub jadalni. Pomieści wiele przedmiotów, a klimatyczna kolorystyka pomoże stworzyć stylową aranżację. Komoda składa się z podwójnych drzwiczek i czterech szuflad  osadzonych w charakterystycznej, pogrubionej ramie. Całość w dekorze Dębu Szlachetnego, który doskonale komponuje się z podłużnymi uchwytami. Komoda przyda się zarówno do przechowywania salonowych akcesoriów, drobnych elementów garderoby, jak i naczyń czy bielizny stołowej, a blat wykorzystasz jako miejsce do wyeksponowania dekoracji.

WYMIARY:

Szerokość:  143 cm
Głębokość:    41 cm
Wysokość:    85 cm 

MATERIAŁY:

- front i korpus: wysokiej jakości płyta meblowa

KOLORYSTYKA:

Front i korpus: Dąb Szlachetny

Komoda z kolekcji TRASS producenta mebli Forte to mebel obok którego trudno przejść obojętnie, nie chcemy oderwać od niego wzroku. Sekret i sedno całej koncepcji tkwi w jej surowości (zawdzięcza to połączeniu dwóch dekorów: Dębu Szlachetnego z Dębem Czarnym. Komoda TRASS TRAK231 idealnie pasuje do pozostałych mebli z kolekcji TRASS, które mogą Państwo dokupić. 

 

Dane techniczne

Szerokość (cm) 141
Wysokość (cm) 85
Głębokość (cm) 41
Pomieszczenie Jadalnia
Salon
Sypialnia
Logistyczne [{'weight':29, 'length':53, 'width':12, 'height':92},{'weight':28, 'length':42, 'width':10, 'height':153}]
Kolor mebla inny kolor
Kolor frontu inny kolor
Liczba szuflad 4
Montaż meble do samodzielnego montażu
Liczba drzwi 2
Kolor inny
Czas dostawy 4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 15%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Czas dostawy w dniach 5

Zobacz również inne produkty z kolekcji: