Komoda HUD Forte

Komoda HUD HUDS422 Forte

Komoda HUD HUDS422 Forte
  • Komoda HUD HUDS422 Forte
  • Komoda HUD HUDS422 Forte
  • Komoda HUD HUDS422 Forte

Komoda HUD HUDS422 Forte

8677

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

1 049,00 zł
Ilość

done W ulubionych

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szafka HUD HUDS422 Forte

OPIS:

   
Komoda HUD HUDS 422 marki FORTE to nowoczesna komoda z modernistycznej kolekcji mebli pokojowych. Ma prostą bryłę z nietypową konstrukcją regałów i nietuzinkowym wykończeniem frontów oraz metalowymi nogami i uchwytami. Komoda jest funkcjonalna, praktyczna a zarazem stanowi atrakcyjną dekorację wnętrza, można ją ustawić zarówno w salonie jak i w sypialni czy pokoju gościnnym.
Komody nigdy nie wychodzą z mody, a bogata oferta pozwala na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i upodobaniami. Dzięki temu że są wykonane z wysokiej jakości materiałów i z należytą starannością zachwycają nie tylko nienagannym wyglądem, ale są także trwałe i posłużą nam przez wiele lat wciąż zachwycając doskonałym stanem.

Komoda posiada cztery zamknięte drzwi – za frontami znajduje się osiem półek; pośrodku mebla  między górnymi i dolnymi drzwiczkami znajdują się dwie  otwarte wnęki, podświetlone. Komoda  została wykonana z płyty meblowej laminowanej i metalowymi piaskowanymi na czarno nogami oraz z czarnymi uchwytami.

WYMIARY:

Szerokość   109,1 cm
Głębokość     41,5 cm
Wysokość    109,1 cm
    
MATERIAŁY:

- korpus i fronty: płyta meblowa laminowana 
- Czarne metalowe nogi i uchwyty. 

KOLORYSTYKA:
- dąb klepkowy / ciemnoszary betonKomoda HUDS 422 Hud producenta mebli Forte to modernistyczna kolekcja mebli pokojowych. Połączenie kontrastowych dekorów dębu klepkowego i ciemnoszarego betonu nadaje wnętrzu elegancji i dodaje aranżacji luksusu. Trudno przejść obok tego mebla obojętnie.


 

Dane techniczne

Szerokość (cm) 109
Wysokość (cm) 152
Głębokość (cm) 42
Pomieszczenie Biuro
Jadalnia
Pokój dziecięcy
Salon
Sypialnia
Logistyczne [{'weight':30, 'length':53, 'width':14, 'height':90},{'weight':33, 'length':44, 'width':11, 'height':151},{'weight':13, 'length':43, 'width':6, 'height':156}]
Kolor mebla wielokolorowy
Kolor frontu wielokolorowy
Montaż meble do samodzielnego montażu
Liczba drzwi 4
Kolor wielokolorowy
Czas dostawy 4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 15%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Czas dostawy w dniach 5

Zobacz również inne produkty z kolekcji: