Krzesło BANGALORE Forte

Krzesła BANGALORE komplet 2 szt. popielaty Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
5 dni

Krzesła BANGALORE komplet 2 szt. popielaty Forte
  • Krzesła BANGALORE komplet 2 szt. popielaty Forte
  • Krzesła BANGALORE komplet 2 szt. popielaty Forte

Krzesła BANGALORE komplet 2 szt. popielaty Forte

11706

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

718,00 zł
Każdy zdaje sobie sprawę jak ważna jest ergonomia siedzenia przy stole czy biurku. Raz potrzebujemy wysokiego oparcia, a raz podłokietników. Wiele zależy w jakim charakterze wykorzystujemy owe krzesło. Jak długo siedzimy przy stole? Czy spożywamy posiłek czy pracujemy?
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Krzesło tapicerowane Bangalore Meble Forte

 

Czy zastanawiałeś się jak ważne jest wygodne krzesło? Jest ważne dlatego, bo wiele czynności wykonujemy w życiu na siedząco, w związku z tym warto zadbać więc o ergonomię. Krzesło tworzy aranżację niemal w każdym pomieszczeniu. Niezbędne są one nie tylko w jadalni czy kuchni, ale i w pokoju dziennym, dziecięcym czy w domowym gabinecie – w zależności od tego, w jakim pomieszczeniu ma stanąć, musi ono spełnić różne wymagania.

1280x786.jpg
 

Jednym z takich wymagań jest design. Styl krzesła powinien wtapiać się w aranżację danego wnętrza lub nadawać jej ton. Marka Forte przygotowała wiele różnych stylizacji krzeseł, dlatego też każdy klient znajdzie coś odpowiedniego.

 

Spójrz na krzesło Bangalore. To model nie tylko do jadalni. Świetnie sprawdzą się w biurze czy sali konferencyjnej. Miękkie siedzisko, obszyto ekoskórą w kolorze popielatym. Bezkonkurencyjne wysokie oparcie i sprężynujący chromowany stelaż gwarantują wygodę siedzenia przez wiele godzin. Krzesła Bangalore są dostępne w komplecie 2szt.

 

Atuty krzesła:

  1. Wysokie oparcie
  2. Sprężynujący stelaż
  3. Miękka ekoskóra siedziska
  4. Również do biura, sali konferencyjnej

Dane techniczne

Szerokość (cm)
46
Wysokość (cm)
104
Głębokość (cm)
45
Pomieszczenie
Jadalnia
Salon
Kolor obicia
jasny popiel
Czas dostawy
4-5 dni