Łóżko młodzieżowe CHICORY CHRL121-M213 Forte

szerokość: 130 cm głębokość: 208 cm wysokość: 84 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Łóżko młodzieżowe CHICORY CHRL121-M213 Forte

szerokość: 130 cm głębokość: 208 cm wysokość: 84 cm

CHRL121-M213

Dostępny od ręki

Cena:

899,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Łóżko młodzieżowe CHICORY CHRL121-M213 Forte - praktyczny i elegancki mebel wykonany z trwałej i odpornej na uszkodzenia płyty meblowej

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Łóżko młodzieżowe CHICORY CHRL121-M213 Forte to praktyczny mebel w nowoczesnym stylu, wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej. Zastosowane materiały sprawiają, że jego powierzchnia jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Prosta bryła, solidna konstrukcja i kolorystyka pozwalają na użytkowanie łóżka w różnych pomieszczeniach, m.in. w sypialni lub pokoju młodzieżowym. Zastosowane barwy nadają meblowi nowoczesny, oryginalny wygląd. Fronty i boki wykonano w kolorze białym, wokół nich ramę tworzą elementy korpusu w barwie dębu riviera. Taka kolorystyka wzmacnia odczucie spokoju, świeżości i lekkości. Łóżko zostało przygotowane pod materac o wymiarach 120 x 200 cm. Wyposażone jest w wezgłowie, które pozwala na wygodne oparcie się oraz trzy praktyczne otwarte półki. Mebel nie posiada pojemnika na pościel, ale można wyposażyć go w praktyczną szufladę.

Kolekcja Chicory łączy biel z dębem riviera. Ta uniwersalna kolorystyka w połączeniu z prostą i nowoczesną formą sprawi, że meble można połączyć z przeróżnymi aranżacjami wnętrz oraz dodatkami w wielu stylach. Zastosowany biały kolor nadaje meblom lekkości i optycznie powiększa pomieszczenia. Kolekcja posiada szereg rozwiązań, które czynią ją bardzo funkcjonalną i praktyczną. Jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na mechaniczne uszkodzenia i zalanie.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 130
Głębokość (cm) 208
Wysokość (cm) 84
Kolor mebla biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Powierzchnia spania (szer. x dł., cm) 120x200
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 5%
Forte 20%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Forte regular
Czas dostawy w dniach 2
Styl nowoczesny

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Biały

Kolor dekoru: Dąb riviera

Zobacz również inne produkty z kolekcji Chicory: