Oświetlenie łóżka Hey Forte

Oświetlenie łóżka Hey (kpl.biały zimny) Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
5 dni

Oświetlenie łóżka Hey (kpl.biały zimny) Forte
  • Oświetlenie łóżka Hey (kpl.biały zimny) Forte

Oświetlenie łóżka Hey (kpl.biały zimny) Forte

11673

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

319,00 zł
Jeśli już nabyłeś łóżko młodzieżowe Hey, idealnym uzupełnieniem takiego łóżka jest zastosowanie jednego z dodatkowych opcji oświetlenia ledowego, dzięki czemu strefa wypoczynkowa zyska więcej przyjemnego ciepła. Tego rodzaju oświetlenie umieszczamy na cokole łóżka, w górnej jego części.
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Oświetlenie Led do łóżka Hey Meble Forte

 

Marka Forte oferuje propozycję dla najmłodszych użytkowników. Kolorystyka kolekcji Hey, poza uniwersalnością gwarantuje harmonię. Odnajdziesz w niej inspiracje zasadami feng shui. A czym jest wspomniane feng shui? To starożytna chińska filozofia planowania w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym. Podstawą jest doprowadzenie do harmonijnego przepływu energii. W poszczególnych modułach kolekcji Hey można tą harmonię poczuć. Połącznie koloru jasnego z ciemnym daje harmonijny efekt, według zasad feng shui.

 

Warto spojrzeć na początek na łóżko z kolekcji Hey. Jest ono wyposażone w tapicerowane oparcie, do łóżka można dostawić również niewielkie szafki nocne z szufladami wykonane w tym samym dekorze. Aranżacja pokoju młodzieżowego przy mocy tej kolekcji przypomina o zasadach feng-shui. Zastosowano kontrastowe kolory jasne i ciemne, które nie rozpraszają uwagi. Tak urządzony pokój młodzieżowy sprawia wrażenie idealnie uporządkowanego wnętrza.

 

Idealnym uzupełnieniem takiego łóżka jest zastosowanie jednego z dodatkowych opcji oświetlenia ledowego, dzięki czemu strefa wypoczynkowa zyska więcej przyjemnego ciepła. Tego rodzaju oświetlenie umieszczamy na cokole łóżka, w górnej jego części.


 

Atuty kolekcji Hey:

  1. Zachowanie zaad feng shui
  2. Nowoczesne wybarwienie brył
  3. Klasyczna forma
  4. Uniwersalny design

Dane techniczne

Pomieszczenie
Pokój dziecięcy
Sypialnia
Czas dostawy
4-5 dni

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: