Oświetlenie łóżka Hey Forte

Oświetlenie łóżka Hey (kpl.biały zimny) Forte

Oświetlenie łóżka Hey (kpl.biały zimny) Forte
  • Oświetlenie łóżka Hey (kpl.biały zimny) Forte

Oświetlenie łóżka Hey (kpl.biały zimny) Forte

11673

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

319,00 zł
Jeśli już nabyłeś łóżko młodzieżowe Hey, idealnym uzupełnieniem takiego łóżka jest zastosowanie jednego z dodatkowych opcji oświetlenia ledowego, dzięki czemu strefa wypoczynkowa zyska więcej przyjemnego ciepła. Tego rodzaju oświetlenie umieszczamy na cokole łóżka, w górnej jego części.
Ilość

done W ulubionych

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Oświetlenie Led do łóżka Hey Meble Forte

 

Marka Forte oferuje propozycję dla najmłodszych użytkowników. Kolorystyka kolekcji Hey, poza uniwersalnością gwarantuje harmonię. Odnajdziesz w niej inspiracje zasadami feng shui. A czym jest wspomniane feng shui? To starożytna chińska filozofia planowania w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym. Podstawą jest doprowadzenie do harmonijnego przepływu energii. W poszczególnych modułach kolekcji Hey można tą harmonię poczuć. Połącznie koloru jasnego z ciemnym daje harmonijny efekt, według zasad feng shui.

 

Warto spojrzeć na początek na łóżko z kolekcji Hey. Jest ono wyposażone w tapicerowane oparcie, do łóżka można dostawić również niewielkie szafki nocne z szufladami wykonane w tym samym dekorze. Aranżacja pokoju młodzieżowego przy mocy tej kolekcji przypomina o zasadach feng-shui. Zastosowano kontrastowe kolory jasne i ciemne, które nie rozpraszają uwagi. Tak urządzony pokój młodzieżowy sprawia wrażenie idealnie uporządkowanego wnętrza.

 

Idealnym uzupełnieniem takiego łóżka jest zastosowanie jednego z dodatkowych opcji oświetlenia ledowego, dzięki czemu strefa wypoczynkowa zyska więcej przyjemnego ciepła. Tego rodzaju oświetlenie umieszczamy na cokole łóżka, w górnej jego części.


 

Atuty kolekcji Hey:

  1. Zachowanie zaad feng shui
  2. Nowoczesne wybarwienie brył
  3. Klasyczna forma
  4. Uniwersalny design

Dane techniczne

Pomieszczenie Pokój dziecięcy
Sypialnia
Czas dostawy 4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 15%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Czas dostawy w dniach 5

Zobacz również inne produkty z kolekcji: