Półka wisząca CHICORY LORB01-M205 Forte

szerokość: 120 cm głębokość: 22 cm wysokość: 30 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Półka wisząca CHICORY LORB01-M205 Forte

szerokość: 120 cm głębokość: 22 cm wysokość: 30 cm

LORB01-M205

Dostępny od ręki

Cena:

189,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Półka wisząca CHICORY LORB01-M205 Forte - praktyczny i elegancki mebel wykonany z trwałej i odpornej na uszkodzenia płyty meblowej

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Półka wisząca CHICORY LORB01-M205 Forte to praktyczny mebel w nowoczesnym stylu, wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej. Zastosowane materiały sprawiają, że jego powierzchnia jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Prosta bryła, solidna konstrukcja i kolorystyka pozwalają na umieszczenie półki jako uzupełnienia kolekcji Chicory, m.in. w pokoju dziennym, sypialni lub pokoju młodzieżowym. Zastosowane barwy nadają meblowi nowoczesny, oryginalny wygląd. Tył wykonano w kolorze białym, pozostałe elementy - w barwie dębu riviera. Taka kolorystyka wzmacnia odczucie spokoju, świeżości i lekkości.

Kolekcja Chicory łączy biel z dębem riviera. Ta uniwersalna kolorystyka w połączeniu z prostą i nowoczesną formą sprawi, że meble można połączyć z przeróżnymi aranżacjami wnętrz oraz dodatkami w wielu stylach. Zastosowany biały kolor nadaje meblom lekkości i optycznie powiększa pomieszczenia. Kolekcja posiada szereg rozwiązań, które czynią ją bardzo funkcjonalną i praktyczną. Jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na mechaniczne uszkodzenia i zalanie.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 120
Głębokość (cm) 22
Wysokość (cm) 30
Kolor mebla biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 5%
Forte 20%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Forte regular
Czas dostawy w dniach 2
Styl nowoczesny

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Biały

Kolor dekoru: Dąb riviera

Zobacz również inne produkty z kolekcji Chicory: