Pufa Charming Etap Sofa

szerokość: 80 cm głębokość: 60 cm wysokość: 45 cm

  • Darmowa dostawa!

Pufa Charming Etap Sofa

szerokość: 80 cm głębokość: 60 cm wysokość: 45 cm

GMC7727

Cena:

836,00 zł

Wysyłka w ciągu: 10 tygodni,

Hocker Charming Etap Sofa to stylowy dodatek idealny komponujący się z narożnikiem z tej samem kolekcji. Może pełnić rolę podnóżka lub samodzielnej pufy.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Kolekcja mebli wypoczynkowych które łączą w sobie użyteczność, fantazję i wygodę to meble z kolekcji Charming od Etap Sofa. W jej skład wchodzi gustowny narożnik występujący w wersji lewostronnej REC-2 i prawostronnej 2-REC oraz hocker, który może pełnić również rolę pufy. Mamy do wyboru narożnik występujący w opcji z podłokietnikami ruchomymi lub podłokietnikami na stałe. Trudno także nie docenić takich cech kolekcji Charming jak: gustowne pikowania siedziska i efektownych poduszek, wysokie drewniane nóżki oraz niezwykły komfort wypoczynku, który uzyskujemy nie tylko dzięki poduszkom na oparciu i lekko nachylonym podłokietnikom, ale także dzięki zastosowaniu sprężyn falistych oraz dwóch gatunków pianek. Meble z kolekcji Charming inspirowane są modną klasyką, jednakże idealnie sprawdzą się również we wnętrzach nowoczesnych.

Hoker Charming to niezwykle stylowy dodatek, który doskonale komponuje się z narożnikiem z tej samej kolekcji, nadając całości wyrazistości. Dzięki uzupełniającej roli mebel może pełnić funkcję wygodnego podnóżka lub dodatkowego siedziska w formie pufy. Hocker zachwyca eleganckim pikowaniem siedziska, które jest wyjątkowo wygodnie dzięki wypełnieniu wysoko elastyczną pianką. Dodatkowo oryginalne, wysokie nóżki wykonane z metalu w opcji czarny chrom lub drewniane to cecha charakterystyczna pufy z kolekcji Charming.

Hoker Charming to eleganckie, włoskie piękno w czystej postaci. Tak najprościej można opisać ten mebel. Miły dla oka, nieskomplikowany design, stylowe przeszycia, wysoki komfort siedzenia, wyjątkowa forma nóg. Doskonale spełni także swoją rolę wypoczynkową – nieważne czy w formie podnóżka czy też w formie samodzielnego mebla do siedzenia.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 80
Głębokość (cm) 60
Wysokość (cm) 45
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Etap 10%
Czas dostawy w dniach 70

Zobacz również inne produkty z kolekcji :

Poduszka Charming Etap Sofa Poduszka Charming Etap Sofa

Poduszka Charming Etap Sofa

Cena 47,00 zł
Produkt dostępny w różnych wariantach
  • Darmowa dostawa!

Konfigurowalny

szer. x wys.

40 x 40