Pufa PUF R1

szerokość: 35 cm głębokość: 35 cm wysokość: 40 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Pufa PUF R1

szerokość: 35 cm głębokość: 35 cm wysokość: 40 cm

PR1_1

Cena:

214,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

Wygodne siedzisko, stabilna konstrukcja i elegancji design pozwala na wkomponowanie pufa zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych urządzonych w stylu skandynawskim, nowojorskim, loftowym, a nawet industrialnym.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Puf R1 do siedzenia - wygoda w eleganckim wydaniu

Proste formy wcale nie muszą być nudne! Potwierdzeniem na to jest pufa R1. Klasyczna, kwadratowa forma, przestronne siedzisko, niskie nóżki i komfort wypoczynku na najwyższym poziomie - to cechy charakterystyczne dodatku tapicerowanego, który równie dobrze sprawdza się jako samodzielny mebel - siedzisko, jak i jako podnóżek poprawiający komfort wypoczynku na kanapie lub w fotelu. Dla przełamania klasycznego wyglądu, pufa R1 stanowi połączenie dwóch opcji kolorystycznych - siedzisko mebla posiada tapicerkę utrzymaną w odcieniu ciemnoszarym, dół ma klasyczny, uniwersalny, czarny kolor. Takie zestawienie sprawia, że puf jest uniwersalny, dzięki czemu można go wkomponować w większość wnętrz, poprawiając komfort podczas wypoczynku.

Pufy R1 z pojemnikiem - funkcjonalność i solidne wykonanie

Stylowy wygląd to nie jedyna zaleta mebla, jakim jest pufa R1. Jakość wykonania to również cecha godna pochwały. Wymiary 35x35 cm umożliwiają swobodne wkomponowanie pufy zarówno w przestronne wnętrza, jak i te o niewielkim metrażu. Stabilna konstrukcja zapewnia wytrzymałość mebla, natomiast wypełnienie siedziska w postaci pianki T25 gwarantuje miękkość i odpowiednią elastyczność.Czarne, plastikowe nóżki nadają wyrazistości modelowi, sprawiając, że zyskuje na nowoczesności. Dodatkowym atutem jest funkcjonalność pufa wynikająca z pojemnika dostępnego po zdjęciu siedziska. Zadbaj o domowy relaks na najwyższym poziomie, zapewniając sobie maksimum wygody. Pufa R1 dzięki designowi łączącemu elegancję z nowoczesnością i prostotą idealnie wkomponuje się we wnętrza Twojego mieszkania, pełniąc funkcję wygodnego dodatku do mebli tapicerowanych.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 35
Głębokość (cm) 35
Wysokość (cm) 40
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach 28