Regał Forte

Regał YOOP YPR 71 Forte

Regał YOOP YPR 71 Forte
  • Regał YOOP YPR 71 Forte

Regał YOOP YPR 71 Forte

8159

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

529,00 zł
Meble z kolekcji Yoop producenta mebli Forte zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalnym urządzeniu pokoju młodzieżowego. Meble wykonano z płyty meblowej w jasnej kolorystyce  Dąb Sonoma, połączonej z elementami w wybarwieniu szary antracyt. Regał Yoop składa się z pełnego frontu, za którym znajduje się jedna półka oraz z czterech otwartych wnęk. Regał pomieści książki, płyty, fotografie i inne dekoracje.
Ilość

done W ulubionych

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

 Regał YOOP YPR 71 Forte

OPIS:
Meble z kolekcji Yoop producenta mebli  Forte zaprojektowana została z myślą o urządzeniu pokoju młodzieżowego tak, aby był nie tylko ładny ale i funkcjonalny. Meble sprawdzą się także w salonie oraz jadalni. Meble wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej oklejonej folią, co gwarantuje nam ich długoletnie użytkowanie. Meble zostały wykonane w modnym dekorze Dąb Sonoma, na którego tle wyraźnie odznaczają się elementy w kolorze szary Antracyt. Cechą charakterystyczną mebli są ścięte boki korpusu. Dodatkowo meble zostały zabezpieczone obrzeżami ABS oraz wyposażone w bezpieczne w użytkowaniu uchwyty formie muszelki. Dbałość wykonania zadowoli zarówno ucznia, jak również osobę dorosłą. W kolekcji znajduje się wiele elementów, m.in. pojemne komody, szafy, witryny, stolik, szafka RTV, półki i łóżko, które stworzą idealną przestrzeń do nauki i wypoczynku.

Regał z kolekcji Yoop zwraca na siebie uwagę przemyślaną budową. Ten zgrabny, wysoki mebel,  składa się z jednodrzwiowego  frontu, za którym znajduje się jedna półka oraz z czterech otwartych wnęk. Taka konstrukcja mebla zwiększa możliwości aranżacyjne oraz zachwyci odbiorców poszukujących niebanalnych rozwiązań do swoich pomieszczeń. Jego konstrukcja sprawia, że z łatwością wkomponuje się on w każde pomieszczenie, nadając oryginalnego wyglądu całej aranżacji. Idealnie sprawdzi się  w pokoju młodzieżowym. Pozwoli na wyeksponowanie książek, pamiątek lub innych cennych skarbów nastolatka, jak również  za frontem ukryć to, co niekoniecznie chcemy zostawiać na widoku.  Model  w pięknym, naturalnym kolorze Dąb Sonoma z widocznie zaznaczoną strukturą drewna i elementami w wybarwieniu szary antracyt sprawia, że z łatwością wkomponuje się w każdą aranżację. Propozycja w zestawieniu z innymi bryłami z tej samej kolekcji tworzy harmonijną całość. Oferta została wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej o zwiększonej odporności na zarysowania i uszkodzenia, co gwarantuje jej długoletnie użytkowanie.

WYMIARY:
Szerokość:  59 cm
Głębokość:  41 cm
Wysokość: 194 cm

MATERIAŁY:
- płyta meblowa okleinowana folią 
- obrzeże ABS

 KOLORYSTYKA:
- korpus: Dąb Sonoma
- front: Dąb Sonoma / szary Antracyt

Trwałość, funkcjonalność, oryginalność frontów i przede wszystkim bezpieczeństwo - to właśnie to czego szukasz dla Twojego dziecka! I wszystko to znajdziesz w meblach z kolekcji YOP producenta mebli Forte.

 Dane techniczne

Szerokość (cm) 59
Wysokość (cm) 194
Głębokość (cm) 41
Pomieszczenie Jadalnia
Pokój dziecięcy
Salon
Kolor mebla wielokolorowy
Montaż meble do samodzielnego montażu
Wykończenie mat
Liczba półek 5
Kolor wielokolorowy
Czas dostawy 4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 15%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Czas dostawy w dniach 5

Zobacz również inne produkty z kolekcji: