Regał Forte

Regał YOOP YPR 71 Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
48 godzin

Regał YOOP YPR 71 Forte
  • Regał YOOP YPR 71 Forte

Regał YOOP YPR 71 Forte

8159

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 48 godzin

Cena:

529,00 zł
Meble z kolekcji Yoop producenta mebli Forte zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalnym urządzeniu pokoju młodzieżowego. Meble wykonano z płyty meblowej w jasnej kolorystyce  Dąb Sonoma, połączonej z elementami w wybarwieniu szary antracyt. Regał Yoop składa się z pełnego frontu, za którym znajduje się jedna półka oraz z czterech otwartych wnęk. Regał pomieści książki, płyty, fotografie i inne dekoracje. 
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

 Regał YOOP YPR 71 Forte

OPIS:
Meble z kolekcji Yoop producenta mebli  Forte zaprojektowana została z myślą o urządzeniu pokoju młodzieżowego tak, aby był nie tylko ładny ale i funkcjonalny. Meble sprawdzą się także w salonie oraz jadalni. Meble wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej oklejonej folią, co gwarantuje nam ich długoletnie użytkowanie. Meble zostały wykonane w modnym dekorze Dąb Sonoma, na którego tle wyraźnie odznaczają się elementy w kolorze szary Antracyt. Cechą charakterystyczną mebli są ścięte boki korpusu. Dodatkowo meble zostały zabezpieczone obrzeżami ABS oraz wyposażone w bezpieczne w użytkowaniu uchwyty formie muszelki. Dbałość wykonania zadowoli zarówno ucznia, jak również osobę dorosłą. W kolekcji znajduje się wiele elementów, m.in. pojemne komody, szafy, witryny, stolik, szafka RTV, półki i łóżko, które stworzą idealną przestrzeń do nauki i wypoczynku.

Regał z kolekcji Yoop zwraca na siebie uwagę przemyślaną budową. Ten zgrabny, wysoki mebel,  składa się z jednodrzwiowego  frontu, za którym znajduje się jedna półka oraz z czterech otwartych wnęk. Taka konstrukcja mebla zwiększa możliwości aranżacyjne oraz zachwyci odbiorców poszukujących niebanalnych rozwiązań do swoich pomieszczeń. Jego konstrukcja sprawia, że z łatwością wkomponuje się on w każde pomieszczenie, nadając oryginalnego wyglądu całej aranżacji. Idealnie sprawdzi się  w pokoju młodzieżowym. Pozwoli na wyeksponowanie książek, pamiątek lub innych cennych skarbów nastolatka, jak również  za frontem ukryć to, co niekoniecznie chcemy zostawiać na widoku.  Model  w pięknym, naturalnym kolorze Dąb Sonoma z widocznie zaznaczoną strukturą drewna i elementami w wybarwieniu szary antracyt sprawia, że z łatwością wkomponuje się w każdą aranżację. Propozycja w zestawieniu z innymi bryłami z tej samej kolekcji tworzy harmonijną całość. Oferta została wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej o zwiększonej odporności na zarysowania i uszkodzenia, co gwarantuje jej długoletnie użytkowanie.

WYMIARY:
Szerokość:  59 cm
Głębokość:  41 cm
Wysokość: 194 cm

MATERIAŁY:
- płyta meblowa okleinowana folią 
- obrzeże ABS

 KOLORYSTYKA:
- korpus: Dąb Sonoma
- front: Dąb Sonoma / szary Antracyt

Trwałość, funkcjonalność, oryginalność frontów i przede wszystkim bezpieczeństwo - to właśnie to czego szukasz dla Twojego dziecka! I wszystko to znajdziesz w meblach z kolekcji YOP producenta mebli Forte.

  

Dane techniczne

Szerokość (cm)
59
Wysokość (cm)
194
Głębokość (cm)
41
Pomieszczenie
Jadalnia
Pokój dziecięcy
Salon
Logistyczne
[{'weight':43, 'length':53, 'width':199, 'height':10}]
Kolor mebla
wielokolorowy
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Wykończenie
mat
Liczba półek
5
Kolor
wielokolorowy
Czas dostawy
48 godzin

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: