Stelaż łóżka Jakobina Forte

Stelaż łóżka Jakobina JKBL1165 Forte

  • -18,7%
Stelaż łóżka Jakobina JKBL1165 Forte
  • Stelaż łóżka Jakobina JKBL1165 Forte
  • Stelaż łóżka Jakobina JKBL1165 Forte
  • Stelaż łóżka Jakobina JKBL1165 Forte

Stelaż łóżka Jakobina JKBL1165 Forte

8685

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

1 799,00 zł
1 462,59 zł Zniżka 18,7%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni

Proponowane przez nas łóżko JAKOBINA świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym, których cechami charakterystycznymi są duże, wysokie przestrzenie, surowe materiały, minimalizm oraz prostota. Piękny kolor dębu oddający naturalne usłojenie drewna połączony z czarnymi wstawkami z łatwością wpisze się w aranżacje sypialni urządzonych w takich klimatach. Ściany wykonane z betonu lub cegły będą doskonałym tłem do jego wyeksponowania. Nieszablonowa konstrukcja mebla wyróżnia go na tle innych łóżek.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Stelaż łóżka Jakobina JKBL1165 Forte

OPIS:

Meble z kolekcji Jakobina producenta mebli Forte to meble stylowe przeznaczone do sypialni urządzonych w stylu industrialnym, których cechami charakterystycznymi są duże i przestronne pomieszczenia, surowe materiały, minimalizm i prostota. Piękny i oryginalny kolor dębu połączony z czarnymi wstawkami idealnie sprawdzi się w aranżacji sypialni urządzonych w takich klimatach. Dzięki meblom z kolekcji Jakobina przeniesiesz się do zupełnie innego świata, gdzie zaznasz prawdziwego relaksu i wypoczynku. Klasyczne, dębowe dekory tworzą idealny związek z czarną tapicerką zachęcając do wytchnienia po całym dniu obowiązków i pośpiechu. Z tą kolekcją stworzysz swoją własną, przytulną sypialnię,  w której ze spokojem zagłębisz się w ciekawej lekturze, gdzie cudownie będzie smakowała poranna kawa podana do łóżka, i gdzie wreszcie zaznasz głębokiego, spokojnego snu. W kolekcji Jakobina zwraca uwagę pojemna komoda na stylowych nóżkach, w której uporządkujesz drobną garderobę czy inne przedmioty. Ciekawym elementem kolekcji jest także szeroka szafa przesuwna z oświetleniem, która zastąpi nam z powodzeniem oddzielną garderobę. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje nam, że będziemy użytkować meble przez długie lata. Wnętrza urządzone w stylu industrialnym są obecnie uznawane za symbol dobrego smaku oraz wyrafinowanej elegancji. Zaaranżuj swoje wnętrze z kolekcją JAKOBINA.

Proponowane przez nas łóżko JAKOBINA świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym, których cechami charakterystycznymi są duże, wysokie przestrzenie, surowe materiały, minimalizm oraz prostota. Piękny kolor dębu oddający naturalne usłojenie drewna połączony z czarnymi wstawkami z łatwością wpisze się w aranżacje sypialni urządzonych w takich klimatach. Ściany wykonane z betonu lub cegły będą doskonałym tłem do jego wyeksponowania. Nieszablonowa konstrukcja mebla wyróżnia go na tle innych łóżek. Tapicerowane wezgłowie oraz ławeczka stanowiąca część konstrukcji dodają przytulności. Pod tapicerowanym siedziskiem znajdują się niewielkie półeczki, na których można umieścić dekoracyjne drobiazgi lub książki. Właściwie dobrane dodatki podkreślą charakter wnętrza i dopełnią gustowną aranżację.Łóżko sprzedawane jest bez materaca i stelaża. Wymaga wkładu na ramie NX160.

WYMIARY:
Szerokość:  167 cm
Głębokość:   235 cm
Wysokość:   120 cm
 
MATERIAŁY:
- płyta meblowa laminowana
- płyta meblowa, płyta MDF
- nóżki: metalowe

KOLORYSTYKA:
- Dąb Klepkowy / Dąb Czarny
    
Najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko i nie możemy o tym zapomnieć. Kupno dobrego łóżka jest najlepszym sposobem na zadbanie o siebie, o swoje zdrowie. To mądra inwestycja, która zwraca się przez długie lata.Proponowane łóżko od  producenta mebli Forte  jest ważną częścią tej kolekcji. 
    

Dane techniczne

Czas dostawy
4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Czas dostawy w dniach
5