Stelaż sprężynujący Forte

Stelaż sprężynujący 160x200 Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
5 dni

  • -15%
Stelaż sprężynujący 160x200 Forte
  • Stelaż sprężynujący 160x200 Forte

Stelaż sprężynujący 160x200 Forte

11680

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

389,00 zł
330,65 zł Zniżka 15%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni

Szerszy wkład sprężynujący do dwuosobowych łóżek. Zapewnia większy komfort niż zwykły wkład listewkowy. Oparte na ramie wyprofilowane i elastyczne żeberka wkładu delikatnie uginają się pod większymi obciążeniami i lepiej współpracują z materacem.
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Wkład sprężynujący/stelaż 160/200 Meble Forte

 

Na pewno wiesz, jak ważny jest stelaż, gdyż stanowi od podstawę twojego łóżka. Dobrze dobrany stelaż ma znaczące przełożenie na jakość snu i dba o prawidłowe ułożenie Twojego kręgosłupa i ciała w nocy. Przeważnie zwracamy uwagę głównie na jakości materaca, zapominając jednak o stelażu. Ten niepozorny dodatek do Twojego łóżka zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i eliminuję wilgoć, co przekłada się na lepszą trwałość Twojego materaca. Warto przyjrzeć się także strefom twardości oraz liczbie listew. Ważne – im więcej listewek, tym większa szansa na dobrze przespaną noc.

 

Marka Forte posiada w swojej ofercie dużą gamę łóżek, a co za tym idzie zapewnia swoim użytkownikom także stelaże. Przedstawiamy wkład sprężynujący pod materac o wymiarze 160/200.

Jest to szerszy wkład sprężynujący do dwuosobowych łóżek. Zapewnia większy komfort niż zwykły wkład listewkowy. Oparte na ramie wyprofilowane i elastyczne żeberka wkładu delikatnie uginają się pod większymi obciążeniami i lepiej współpracują z materacem.

 

Dane techniczne

Szerokość (cm)
160
Wysokość (cm)
6
Głębokość (cm)
200
Pomieszczenie
Sypialnia
Czas dostawy
4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Czas dostawy w dniach
5