Stelaż sprężynujący Forte

Stelaż sprężynujący 90x200 Meble Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
5 dni

  • -15%
Stelaż sprężynujący 90x200 Meble Forte
  • Stelaż sprężynujący 90x200 Meble Forte

Stelaż sprężynujący 90x200 Meble Forte

11681

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

229,00 zł
194,65 zł Zniżka 15%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni

Wkład sprężynujący do jednoosobowych łóżek. Zapewnia większy komfort niż zwykły wkład listewkowy. Oparte na ramie wyprofilowane i elastyczne żeberka wkładu delikatnie uginają się pod większymi obciążeniami i lepiej współpracują z materacem.
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Wkład sprężynujący/stelaż 90/200 Meble Forte

 

Na pewno wiesz, jak ważny jest stelaż, gdyż stanowi od podstawę twojego łóżka. Dobrze dobrany stelaż ma znaczące przełożenie na jakość snu i dba o prawidłowe ułożenie Twojego kręgosłupa i ciała w nocy. Przeważnie zwracamy uwagę głównie na jakości materaca, zapominając jednak o stelażu. Ten niepozorny dodatek do Twojego łóżka zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i eliminuję wilgoć, co przekłada się na lepszą trwałość Twojego materaca. Warto przyjrzeć się także strefom twardości oraz liczbie listew. Ważne – im więcej listewek, tym większa szansa na dobrze przespaną noc.

 

Marka Forte posiada w swojej ofercie dużą gamę łóżek, a co za tym idzie zapewnia swoim użytkownikom także stelaże. Przedstawiamy wkład sprężynujący pod materac o wymiarze 90/200.

Jest to wkład sprężynujący do jednoosobowych łóżek. Zapewnia większy komfort niż zwykły wkład listewkowy. Oparte na ramie wyprofilowane i elastyczne żeberka wkładu delikatnie uginają się pod większymi obciążeniami i lepiej współpracują z materacem.

Dane techniczne

Pomieszczenie
Sypialnia
Logistyczne
[{'weight':10, 'length':92, 'width':203, 'height':7}]
Czas dostawy
4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Czas dostawy w dniach
5