Stolik kawowy okrągły FLORENCE Halmar

szerokość: 80 cm głębokość: 80 cm wysokość: 45 cm

  • Darmowa dostawa!

Stolik kawowy okrągły FLORENCE Halmar

szerokość: 80 cm głębokość: 80 cm wysokość: 45 cm

2010001184874

Dostępny od ręki

Cena:

545,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Stolik kawowy okrągły FLORENCE Halmar - funkcjonalny i niezwykle estetyczny mebel wykonany z okleinowanej płyty MDF, rattanu syntetycznego oraz stali

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Stolik kawowy okrągły FLORENCE Halmar to nowoczesny mebel do salonu utrzymanego w stylu industrialnym, rustykalnym lub loftowym. Łączy nowoczesność z klasycznym pięknem miękkich linii okrągłego blatu. Został wykonany z trwałych materiałów, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia, pozwalających na korzystanie z niego przez długie lata.

Blat z okleinowanej płyty MDF w kolorze dębu posiada wyższy rant z syntetycznego rattanu w naturalnym odcieniu. Taka konstrukcja, poza walorem estetycznym, zabezpiecza przedmioty ustawione na powierzchni stolika przed upadkiem. Pod blatem znajduje się czarna, rattanowa półka, która posłuży do odłożenia gazety, książki lub pilota. Metalowy stelaż w kształcie krzyża, pomalowany proszkowo na czarno, stabilizuje konstrukcję i podkreśla jej surowość. Ten nowoczesny stolik może znaleźć się w przestrzeni domowej, kawiarni lub klubie.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 80
Głębokość (cm) 80
Wysokość (cm) 45
Kształt blatu Okrągły
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Czas dostawy w dniach 2

Kolor blatu: Dąb naturalny

Kolor nóg / podstawy: Czarny