Stół Craft I dąb Paged Meble

Stół Craft I dąb Paged Meble

  • -5%
Stół Craft I dąb Paged Meble
  • Stół Craft I dąb Paged Meble

Stół Craft I dąb Paged Meble

7420

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni

Cena:

3 076,00 zł
2 922,20 zł Zniżka 5%
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Idealny do wnętrz skandynawskich, ale też odnajdzie się w klasyce. Poznaj bliżej drewniany stół rozkładany marki Paged. Firma Paged, której tradycje meblarskie sięgają 1881r., to jeden z nielicznych producentów mebli giętych na świcie.  Firma posiada w swojej ofercie krzesła i stoły. Meble wykonuje się tu z litego drewna oraz oklein naturalnych. Zaplecze marki Paged to tradycja i wiedza, przekazywana z pokolenia na pokolenie szczególnie w zakresie mebli giętych, które wytwarzane są ręcznie w nielicznych fabrykach na świecie.

Ten prosty, ale efektownie i precyzyjnie wykonany stół Craft jest stołem wykonanym z drewna dębowego, co zapewnia mu odpowiednią stabilność. Blat i nogi są podwójnie obłogowane fornirem dębowym. Olbrzymią zaletą mebla jest łatwość jego rozkładania i składania. Craft jest wyposażony w dwie wkładki, umieszczone w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu pod blatem. W momencie najazdu gości, stół można z łatwością rozsunąć w kilka sekund i zwiększyć długość blatu za pomocą wspominanych wkładek. Równie łatwo i szybko można wrócić do oryginalnego rozmiaru, chowając wkładki do wnętrza. To ergonomiczne i pomysłowe rozwiązanie pozwala zredukować czas i wysiłek przy rozkładaniu/składaniu stołu do minimum. Długość stołu po rozłożeniu to 250cm, w związku z czym usiądzie przy nim wygodnie max 8 osób.  

Co do wybarwienia stołu Croft mamy do wyboru mnóstwo kolorów, np.dąb grey, dąb maco, dąb bielony czy też dąb naturalny. Mamy też dwie opcje wyboru grubości blatu 2,5 lub 5cm (Croft I lub Croft II).

Dane techniczne

Szerokość (cm)
160-250
Wysokość (cm)
78
Głębokość (cm)
90
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42