Szafka nocna Canmore Meble Forte

Szafka nocna Canmore CNMK011 beton szary/biały Meble Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
24 godzin

  • -15%
Szafka nocna Canmore CNMK011 beton szary/biały Meble Forte
  • Szafka nocna Canmore CNMK011 beton szary/biały Meble Forte
  • Szafka nocna Canmore CNMK011 beton szary/biały Meble Forte

Szafka nocna Canmore CNMK011 beton szary/biały Meble Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 24 godzin

11671

Cena:

189,00 zł
160,65 zł Zniżka 15%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni

Pożądanym wyposażeniem sypialni młodego człowieka jest poza łóżkiem - szafka nocna. Kolekcja Canmore oferuje dość ciekawą formę szafki, która z pewnością Cię zaintryguje. Typowe drzwiczki szafki zostały żartobliwie ścięte i nie przykrywają półek w całości. W efekcie możesz wyeksponować zawartość szafki.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Przy wyborze aranżacji do pokoju dziecka warto pamiętać, że dzieci dorastają zbyt szybko zatem nie warto stawiać na meble w trendach. Dobrym rozwiązaniem są właśnie meble uniwersalne, które rosną wraz z dzieckiem. Stylistyka takich mebli jest ponadczasowa, pozbawiona wszelkich modnych akurat trendów.

Taką kolekcją jest na przykład Canmore marki Forte. Zastosowano tu kolorystykę dość nowoczesną, ale w klasycznej formie. Wykorzystano tu motyw betonu, który już od wielu lat stosowany jest w architekturze wnętrz. Jasnoszare wybarwienie betonu połączono z kolorem białym w połysku.

Jeśli nabyłeś już łóżko tej kolekcji, warto pomyśleć o uzupełnieniu strefy wypoczynkowej poprzez zastosowanie szafki nocnej. Dość pożądanym wyposażeniem sypialni młodego człowieka jest poza łóżkiem właśnie szafka nocna. Kolekcja Canmore proponuje dość ciekawą formę szafki, która z pewnością Cię zaintryguje. Tradycyjne drzwiczki szafki zostały żartobliwie ścięte i nie przykrywają półek w całości. W efekcie możesz wyeksponować zawartość szafki.

Atuty kolekcji Canmore:

  1. Uniwersalny styl
  2. Dekor betonu
  3. Klasyczna forma mebli
  4. Dla młodzieży

Dane techniczne

Pomieszczenie
Sypialnia
Głębokość (cm)
42
Szerokość (cm)
45
Wysokość (cm)
42
Czas dostawy
24 godziny

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: