Szafa Alfa 17 San Remo Helvetia Wieruszów

Szafa Alfa 17 San Remo Helvetia Wieruszów

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
6-8 tygodni

Szafa Alfa 17 San Remo Helvetia Wieruszów
  • Szafa Alfa 17 San Remo Helvetia Wieruszów
  • Szafa Alfa 17 San Remo Helvetia Wieruszów

Szafa Alfa 17 San Remo Helvetia Wieruszów

11017

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni

Cena:

1 689,00 zł
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Dobrze wyposażony dom posiada przynajmniej jedną wysokiej jakości szafę, w której poukładać swoje najważniejsze ubrania i przedmioty. Szafy alfa charakteryzują się tym, że posiadają wiele półek w swojej konstrukcji, są przyjemne w użytkowaniu i pasują do każdego wnętrza wystarczy wybrać odpowiedni kolor. Szafa Alfa San Remo 17 Helvetia Wieruszów, jest w ciepłych barwach, dlatego pasuje do wnętrz klasycznych, prostych z niewielką ilością ozdób. Idealna do sypialni gdzie znajduje się łóżko, lampa i niewielki stolik.

Wymiary:

Szerokość : 180 cm;
Głębokość: 60;
Wysokość: 215 cm;

Materiały:

szafa wykonana jest z materiałów wysokiej jakości jak płyta wiórowa laminowana;
wysokiej jakości szkło lustrzane hartowane;
obrzegi ABS;
ciche domykanie drzwi;

Kolor:

Korpus i front: San Remo;

Szafa alfa San Remo jest ergonomiczna i funkcjonalna, spełni wymagania najbardziej wyszukanych klientów. Dobrze wygląda zarówno w pomieszczeniach ze światłem dziennym jak i sztucznym. Podzielona jest na część gdzie znajdują się półki oraz część do ubrań wiszących. Idealnie prezentuje się w pomieszczeniach z białymi dodatkami, gdzie taka forma dodaje szyku.

Szafa Alfa San Remo jest wykonana z największą starannością, z płyt wiórowych o wysokim standardzie i obrzegowania technologią ABS, PCV. Lustra, które znajdują się na zewnętrznej stronie szafy, jeszcze bardziej powiększają pomieszczenie, dlatego szafa może znajdować się również w mniejszych pomieszczenia, dzięki czemu one same wyglądają na większe i bardziej przestronne. Szafa alfa San Remo 17 Helvetia Wieruszów jest do złożenia samodzielnie, gotowym produktem zapakowanym w paczki, ale instrukcja jest prosta i bez problemu poprowadzi użytkownika przez proces składania jej.

Dane techniczne

Szerokość (cm)
180
Wysokość (cm)
215
Głębokość (cm)
60
Pomieszczenie
Sypialnia
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
1000

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: