Regał HUD Forte

Regał HUD HUDR421R Forte

Regał HUD HUDR421R Forte
  • Regał HUD HUDR421R Forte
  • Regał HUD HUDR421R Forte

Regał HUD HUDR421R Forte

8679

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

929,00 zł

Regał z kolekcji HUD zwraca na siebie uwagę przemyślaną budową i funkcjonalnością, z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Dwa zamknięte fronty zostały zestawione z wnękami otwartymi. Wnętrze za lewymi drzwiami kryje trzy półki, natomiast po prawej stronie znajduje się jedna pełna wnęka oraz trzy otwarte wnęki. Takie połączenie zwiększa możliwości aranżacyjne oraz zachwyci odbiorców poszukujących niebanalnych rozwiązań do swoich pomieszczeń. Jego konstrukcja sprawia, że z łatwością wkomponuje się on w każde pomieszczenie, nadając oryginalnego wyglądu całej aranżacji.

Ilość

done W ulubionych

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Regał HUD HUDR421R Forte

OPIS:
Meble z kolekcji HUD producenta Forte to ciekawy wzór poszczególnych brył, podkreślony metalowymi uchwytami oraz stylizowanymi nóżkami. Ta industrialna propozycja sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, jak w pokoju dziennym, jadalni czy pokoju młodzieżowym. Poszczególne bryły z kolekcji posiadają mocną konstrukcję oraz dużą pojemność przechowywania, która zapewnia komfortową segregację  znacznej ilości garderoby czy innych przedmiotów. Funkcjonalne regały, szafki czy obszerne biurko – pomogą stworzyć komfortową przestrzeń zarówno do pracy jak i wypoczynku. Oferta wzbogaca przestrzenie wprowadzając naturalność do wnętrza. Charakterystyczne wybarwienie w połączeniu beton ciemnoszarego z dębem klepkowym, podkreśla innowacyjny wygląd prezentowanej oferty. Meble wprowadzają surowy wizerunek, który docenią osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań. System Hud docenia się nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Wysoka jakość użytych w produkcji materiałów, gwarantuje wieloletnią satysfakcję zakupu. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zainstalowania oświetlenia LED.
  
Regał z kolekcji HUD zwraca na siebie uwagę przemyślaną budową i funkcjonalnością, z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Dwa zamknięte fronty zostały zestawione z wnękami otwartymi.  Wnętrze za lewymi drzwiami kryje trzy półki,  natomiast po prawej stronie znajduje się jedna pełna wnęka oraz trzy otwarte wnęki. Takie połączenie  zwiększa możliwości aranżacyjne oraz zachwyci odbiorców poszukujących niebanalnych rozwiązań do swoich  pomieszczeń. Jego konstrukcja sprawia, że z łatwością wkomponuje się on w każde pomieszczenie, nadając oryginalnego wyglądu całej aranżacji. Na półkach znajdujących się za frontami ukryjesz to, co niekoniecznie chcesz zostawiać na widoku, natomiast w odkrytej części regału masz możliwość ułożenia książek, dekoracyjnych bibelotów czy fotografii w ramkach.  Interesująca kolorystyka naturalnego dębu klepkowego oraz dekor w przyjemnym, nowoczesnym betonowym odcieniu przyciąga wzrok i nadaje bryle oryginalnego charakteru. Całości dopełniają  metalowe nóżki w industrialnej formie oraz ergonomiczne uchwyty w kolorze czarnym, co współgra z industrialną ramą. Łącząc regał z innymi elementami kolekcji stworzysz wyjątkowy zestaw do swojego wnętrza. Mocna konstrukcja  została wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej,  co gwarantuje jej długoletnie użytkowanie.  Ofertę docenia się za charakterystyczny wygląd, dzięki któremu mogą Państwo stworzyć niepowtarzalny klimat aranżacji. 

WYMIARY:
Szerokość:  94,1 cm
Głębokość:  41,5 cm
Wysokość: 151,5 cm
    
MATERIAŁY:
- płyta meblowa wysokiej jakości
- rama: metalowa czarna
- uchwyty: czarny metal
    
KOLORYSTYKA:
- Dąb Klepkowy / Beton ciemnoszary

Meble z kolekcji HUD producenta Forte  sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak salon, pokój dzienny czy młodzieżowy zaaranżowanych w stylu loftowym.  Metalowa konstrukcja wraz kolorem dębu klepkowego i ciemnoszarym betonem nadaje wyjątkowego wyglądu, nie spotykanego w innym układzie kolorystycznym.  
    
 

Dane techniczne

Szerokość (cm) 94
Wysokość (cm) 152
Głębokość (cm) 42
Pomieszczenie Jadalnia
Pokój dziecięcy
Przedpokój
Salon
Kolor mebla inny kolor
Liczba szuflad 0
Montaż meble do samodzielnego montażu
Wykończenie mat
Liczba półek 6
Kolor inny
Czas dostawy 4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 15%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Czas dostawy w dniach 5

Zobacz również inne produkty z kolekcji: