Witryna Snow Forte

Witryna Snow SNWV712 Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
48 godzin

Witryna Snow SNWV712 Forte
  • Witryna Snow SNWV712 Forte

Witryna Snow SNWV712 Forte

2877

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 48 godzin

Cena:

1 019,00 zł
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Witryna Snow SNWV712 Forte
OPIS:

Kolekcja mebli Snow producenta Forte Meble to nowoczesne meble w białej kolorystyce, które sprawdzą się idealnie zarówno w jadalni, salonie jak i w pokoju młodzieżowym. Meble z  tej kolekcji charakteryzują się prostą, geometryczną formą, z dekoracyjnymi frezowaniami na frontach. Posiadają pogrubione korpusy, które nadają bryłom masywności, co ciekawie komponuje się z subtelną, jasną kolorystyką. Meble zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej o zwiększonej odporności na zarysowania, dodatkowo krawędzie korpusu zostały zabezpieczone obrzeżem ABS zwiększając trwałość mebli. Komfort użytkowania zapewniają prowadnice szuflad wyposażone w system cichego domyku. Prosta forma uchwytów w kolorze połyskującego chromu oraz chromowane nóżki uzupełniają stylistykę kolekcji. Cała kolekcja składa się z dziewięciu brył, które możemy dowolnie aranżować.

Witryna Snow składa się z   jedno drzwiowej części, częściowo przeszklonej oraz dwóch pojemnych szuflad z systemem cichego domyku. Wewnątrz znajdują się  trzy szklane półki. Witryna to prosta, geometryczna bryła  z dekoracyjnymi poziomymi frezowaniami na frontach. Fronty zostały osadzone między pogrubionymi ramami witryny, dzięki czemu jej konstrukcja jest niezwykle masywna i stabilna, co ciekawie komponuje się z subtelną, jasną kolorystyką mebla. Ponadto prosta forma metalowych uchwytów w kolorze chromu jest doskonałym uzupełnieniem stylistyki bryły. Dodatkowo krawędzie witryny zabezpieczone zostały obrzeżem ABS. Do podświetlenia szklanych półek zastosowano niebieskie światło, które wyeksponuje piękno mebla. Drzwi otwierane są opcjonalnie w prawo lub lewo.  Witryna pięknie prezentuje się solo, ale sprawdzi się także z pozostałymi elementami z kolekcji.

WYMIARY:
Szerokość:  61 cm
Głębokość:  41 cm
Wysokość: 199 cm 

MATERIAŁY:
- płyta meblowa wykończona laminatem
- metalowe uchwyty

KOLORYSTYKA:
- biały mat

Kolekcja mebli Snow charakteryzuje się białą kolorystyką, a podobno luksus ma taki odcień, zatem warto sprawić sobie jego namiastkę w postaci wyjątkowych mebli do salonu czy jadalni. Śnieżne fronty zostały urozmaicone poziomymi frezowaniami, a szklane półki podkreślone niebieską poświatą. Dodatkowo biel optycznie powiększa wnętrza, dlatego system ten sprawdzi się również w niewielkim pokoju młodzieżowym.

 

Dane techniczne

Szerokość (cm)
61
Wysokość (cm)
199
Głębokość (cm)
41
Pomieszczenie
Biuro
Jadalnia
Salon
Logistyczne
[{'weight':33, 'length':57, 'width':16, 'height':70},{'weight':30, 'length':63, 'width':6, 'height':202}]
Kolor mebla
biały
Kolor frontu
biały
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Wykończenie
mat
Kolor
biały
Typ witryny
stojąca
Czas dostawy
48 godzin

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: