Witryna Kashmir Forte

Witryna Kashmir KSMV64 Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
5 dni

Witryna Kashmir KSMV64 Forte
  • Witryna Kashmir KSMV64 Forte
  • Witryna Kashmir KSMV64 Forte
  • Witryna Kashmir KSMV64 Forte
  • Witryna Kashmir KSMV64 Forte
  • Witryna Kashmir KSMV64 Forte
  • Witryna Kashmir KSMV64 Forte
  • Witryna Kashmir KSMV64 Forte

Witryna Kashmir KSMV64 Forte

4868

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

1 299,00 zł
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

KASHMIR  Witryna KSMV64 Forte
OPIS:


Jeżeli mamy dylemat czy chcemy urządzić wnętrze w stylu rozważnym czy romantycznym, odpowiedzią  będą meble z kolekcji Kashmir.
Są to bryły w jasnym, kremowym dekorze, które chwycą za serce niejednego klienta. Po drugie ciekawy, oryginalny desing. Meble posiadają ciekawą linię, niebanalne wykończenie, doskonale dobrane uchwyty w kolorze starego srebra. Kolekcja  trafi do osób zarówno rozważnych jak i romantycznych, twardo stąpających po ziemi, jak i tych, którzy, którzy oczekują od wnętrza emocji. O kolekcji można powiedzieć że jest uniwersalna, odnajdzie się we wnętrzu zaaranżowanym w stylu  prowansalskim jak i tradycyjnym, rustykalnym, a nawet klasycznym. Meble mają pogrubione, dekoracyjne wieńce dolne oraz górne, które dodają mu atrakcyjności użytkowej, masywne nogi oraz charakterystyczne dla całej kolekcji uchwyty w kolorze imitującym stare srebro. Przeszklone witryny ozdobione są subtelnymi, krzyżowymi szprosami. Oświetlenie dostępne jest za dodatkową opłatą. 

Prezentowana Witryna KSMV64 to propozycja, pochodząca z Kolekcji Kashmir, która została wykonana w stylu prowansalskim. Stylowa, niska witryna z kolekcji  Kashmir dostępna jest w kolorze Pinia Biała. Witryna posiada dwudrzwiowy front, częściowo przeszklony, za którymi znajdują się dwie szklane półki oraz dwie  długie, pojemne szuflady. Bryła ma pogrubione, dekoracyjne wieńce dolne oraz górne, masywne nogi oraz charakterystyczne dla całej kolekcji uchwyty w kolorze imitującym stare srebro. Przeszklenie witryny ozdobione jest subtelnymi, krzyżowymi szprosami. Za dodatkową opłatą dostępne jest oświetlenie szklanych półek. Mebel idealnie sprawdzi się w jadalni oraz pokoju dziennym. Może występować jako pojedynczy element, ale  sprawdzi się również w połączeniu z innymi bryłami z tej kolekcji.

WYMIARY:
Szerokość: 123 cm
Głębokość: 48 cm
Wysokość: 162 cm

MATERIAŁY:
- płyta laminowana wykończona folią finish, hartowane szkło
- metalowe uchwyty

KOLORYSTYKA:
- Pinia Biała

Meble z kolekcji Kashmir producenta mebli Forte posiadają uchwyty charakterystyczne dla całej kolekcji w kolorze imitującym stare srebro. Przeszklone fronty ozdobione są krzyżowymi szprosami, które nadadzą Państwa wnętrzu końcowego efektu wizualnego. Za dodatkową opłatą dostępne jest oświetlenie szklanych półek.

Dane techniczne

Szerokość (cm)
123
Wysokość (cm)
162
Głębokość (cm)
48
Pomieszczenie
Biuro
Jadalnia
Salon
Kolor mebla
inny kolor
Kolor frontu
inny kolor
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Wykończenie
mat
Kolor
inny
Typ witryny
stojąca
Czas dostawy
4-5 dni

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: