Witryna HUD Forte

Witryna HUD HUDV711 Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
24 godzin

  • -3%
Witryna HUD Forte
  • Witryna HUD Forte

Witryna HUD HUDV711 Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 24 godzin

8678

Cena:

812,20 zł
787,83 zł Zniżka 3%
Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Witryna HUD HUDV711 Forte
OPIS:

Meble z kolekcji HUD producenta Forte to ciekawy wzór poszczególnych brył, podkreślony metalowymi uchwytami oraz stylizowanymi nóżkami. Ta industrialna propozycja sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, jak w pokoju dziennym, jadalni czy pokoju młodzieżowym. Poszczególne bryły z kolekcji posiadają mocną konstrukcję oraz dużą pojemność przechowywania, która zapewnia komfortową segregację  znacznej ilości garderoby czy innych przedmiotów.
 Funkcjonalne regały, szafki czy obszerne biurko – pomogą stworzyć komfortową przestrzeń zarówno do pracy jak i wypoczynku. Oferta wzbogaca przestrzenie wprowadzając naturalność do wnętrza. Charakterystyczne wybarwienie w połączeniu beton ciemnoszarego z dębem klepkowym, podkreśla innowacyjny wygląd prezentowanej oferty. Meble wprowadzają surowy wizerunek, który docenią osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań. System Hud docenia się nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Wysoka jakość użytych w produkcji materiałów, gwarantuje wieloletnią satysfakcję zakupu. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zainstalowania oświetlenia LED. 

 Praktyczna witryna pomaga nie tylko zachować w czystości i porządku zbiory książek, porcelany czy zdjęć rodzinnych, ale daje poczucie porządku wprowadzonego do pokoju. Witryna z kolekcji Hud to mebel, który spełni oczekiwania wielu klientów. Witryna posiada przeszklony front, który uwydatnia piękno zastawy czy kryształów. Możliwość wyposażenia mebla w dodatkowe oświetlenie Led sprzyja uzyskaniu ciekawego i przytulnego  wnętrza. Solidne wykonanie brył z odpornej na uszkodzenia płyty meblowej, zapewnia ich wieloletnie użytkowanie. Witryna sprawdzi się w pomieszczeniu jako samodzielny element, ale również będzie wyglądać oryginalnie w połączeniu z innymi meblami z kolekcji HUD. Montaż drzwi uniwersalny: prawo/lewo.
       
WYMIARY:
Szerokość:  69,4 cm
Głębokość:  41,5 cm
Wysokość: 199,5 cm

MATERIAŁY:
wysokiej jakości płyta meblowa

KOLORYSTYKA:
- Beton Ciemnoszary / Dąb Klepkowy    

Meble z kolekcji HUD producenta Forte  sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak salon, pokój dzienny, młodzieżowy zaaranżowanych w stylu loftowym.  Metalowa konstrukcja wraz kolorem dębu klepkowego i ciemnoszarym betonem nadaje wyjątkowego wyglądu, nie spotykanego w innym układzie kolorystycznym.  
    

Dane techniczne

Pomieszczenie
Biuro
Jadalnia
Przedpokój
Salon
Głębokość (cm)
41
Szerokość (cm)
69
Wysokość (cm)
199
Logistyczne
[{'weight':21, 'length':50, 'width':14, 'height':72},{'weight':33, 'length':53, 'width':7, 'height':199},{'weight':15, 'length':43, 'width':6, 'height':204}]
Kolor mebla
wielokolorowy
Kolor frontu
wielokolorowy
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Wykończenie
mat
Kolor
wielokolorowy
Typ witryny
stojąca
Czas dostawy
35

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: