Witryna Saint Tropez Forte

Witryna prawa Saint Tropez STZV621RB Forte

Witryna prawa Saint Tropez STZV621RB Forte
  • Witryna prawa Saint Tropez STZV621RB Forte
  • Witryna prawa Saint Tropez STZV621RB Forte
  • Witryna prawa Saint Tropez STZV621RB Forte
  • Witryna prawa Saint Tropez STZV621RB Forte

Witryna prawa Saint Tropez STZV621RB Forte

2852

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

1 329,00 zł
Ilość

done W ulubionych

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Witryna dwudrzwiowa prawa Saint Tropez Meble Forte
 

Wyobraź sobie, że odwiedzasz piękne miasto Saint Tropez. Możesz być naprawdę blisko tego miejsca dzięki kolekcji mebli nowoczesnych od marki Forte. Kolekcja Saint Tropez to meble zachwycające tak bardzo jak to znamienne miasto. To białe, nowoczesne bryły, ozdobiono drewnianym dekorem w kolorze dębu Sangallo. Tajemniczy klimat uzyskano dzięki dodatkowemu oświetleniu. Klasyczne uchwyty zastąpiono dekoracyjnym frezem.
 

Taka właśnie jest witryna prawa Saint Tropez. Dwudrzwiowa witryna, kryje w sobie mnóstwo pojemnych półek za częściowo przeszklonymi drzwiami. Krzyżowe frezowania na drzwiach i oświetlenie zewnętrzne sprawiają, że obok mebla nie da się przejść obojętnie. Witryna posiada także oświetlenie wewnętrzne, dzięki czemu przedmioty umieszczone w środku mogą być pięknie wyeksponowane.
 

Prezentowana witryna drewniana z kolekcji Saint Tropez marki Forte posiada dwudrzwiowy front, częściowo przeszklony. Wewnątrz znajdziesz cztery półki z płyty meblowej oraz dwie ze szkła. Witryna sprawdzi się zarówno w jadalni jaki salonie. Wyjątkowy, unikalny design nowoczesnej witryny do salonu oraz ciekawa kolorystyka sprawi, że każde pomieszczenie nabierze własnego, indywidualnego stylu. Witrynę wykonano w ciepłym, dębowym wybarwieniu w połączeniu z białymi, połyskującymi frontami, co nadało jej elegancji. Natomiast na wieńcu mebla zostało zainstalowane punktowe oświetlenie, które podkreśla jej kameralny charakter.  Również wnętrze witryny zostało podświetlone, co pozwoli wyeksponować urodę znajdujących się w środku dekoracji. Uchwyty zastąpiono dekoracyjnymi frezowaniami. Witryna szklana marki Forte dzięki swojej pojemności idealnie spełni swoją rolę w różnych pomieszczeniach. Witryna ta jest ozdobą pomieszczenia sama w sobie, ale warto łączyć ją z innymi elementami kolekcji.
 

800x_.jpg

Atuty witryny:

  1. Awangardowa forma
  2. Oświetlenie na frontach i wewnątrz
  3. Obszerny, pojemny mebel
  4. Styl śródziemnomorski, klasyczny, nowoczesny

 

Poznaj bliżej prezentowaną wyjątkową witrynę, która dzięki swoim wdziękom może spełnić oczekiwania miłośników aranżacji nowoczesnych, a także klasycznych. Oryginalne połączenie kolorów mebla, dąb Sangallo z połyskującą bielą, tworzą projekt wyjątkowy, który wyposażono w oświetlenie frontów i frezowane uchwyty.
 

Meble z kolekcji Saint Tropez pochodzące z fabryki mebli Forte to nowoczesne meble do salonu. Korpus witryny wykonano w ciepłym wybarwieniu Dąb Sangallo. Fronty mają delikatny, lekko połyskujący kolor śniegu. Eleganckie i stylowe zestawienie kolorów wyeksponowano, dzięki punktowemu oświetleniu zamontowanemu na wieńcu mebla. Dekoracyjne frezowania na frontach pełnią rolę uchwytów.
 

Kiedy patrzysz na witrynę Saint Tropez marki Forte to widzisz delikatną, połyskującą biel frontów okalanych w solidne korpusy w kolorze Dąb Sangallo, co pozwala uzyskać zestawienie rozjaśniające optycznie każde wnętrze Twojego domu. Co więcej, dyskretne oświetlenie poszczególnych brył tworzy kameralny charakter salonu lub jadalni.
Witryna dostarczy Ci mnóstwo miejsca do przechowywania, gdyż posiada mnóstwo półek, typowych i szklanych.

 

Połączenie bieli i ciepłego dekoru w kolorze drewna oraz subtelności i zdecydowania, sprawia, że meble z kolekcji Saint Tropez marki Forte odnajdą swoje miejsce zarówno w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak i śródziemnomorskim. Witryna dwudrzwiowa Saint Tropez STZV621RB idealnie łaczy się z pozostałymi modułami z kolekcji Saint Tropez, które możesz nabyć w naszym sklepie online lub stacjonarnie.

 

 

 

 

Dane techniczne

Szerokość (cm) 93
Wysokość (cm) 160
Głębokość (cm) 42
Pomieszczenie Biuro
Jadalnia
Salon
Logistyczne [{'weight':27, 'length':45, 'width':13, 'height':111},{'weight':25, 'length':62, 'width':8, 'height':98},{'weight':31, 'length':44, 'width':9, 'height':164}]
Kolor mebla inny kolor
Kolor frontu biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Wykończenie połysk
Kolor inny
Typ witryny stojąca
Czas dostawy 4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 15%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Czas dostawy w dniach 5

Zobacz również inne produkty z kolekcji: