Witryna Snow Forte

Witryna Snow SNWV521 Forte

Witryna Snow SNWV521 Forte
  • Witryna Snow SNWV521 Forte

Witryna Snow SNWV521 Forte

2876

Wysyłka w ciągu: 5 dni

Cena:

1 049,00 zł
Ilość

done W ulubionych

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Witryna Snow SNWV521 Forte
OPIS:

Kolekcja mebli Snow producenta Forte Meble to nowoczesne meble w białej kolorystyce, które sprawdzą się idealnie zarówno w jadalni, salonie jak i w pokoju młodzieżowym. Meble z  tej kolekcji charakteryzują się prostą, geometryczną formą, z dekoracyjnymi frezowaniami na frontach. Posiadają pogrubione korpusy, które nadają bryłom masywności, co ciekawie komponuje się z subtelną, jasną kolorystyką. Meble zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej o zwiększonej odporności na zarysowania, dodatkowo krawędzie korpusu zostały zabezpieczone obrzeżem ABS zwiększając trwałość mebli. Komfort użytkowania zapewniają prowadnice szuflad wyposażone w system cichego domyku. Prosta forma uchwytów w kolorze połyskującego chromu oraz chromowane nóżki uzupełniają stylistykę kolekcji. Cała kolekcja składa się z dziewięciu brył, które możemy dowolnie aranżować.

Witryna Snow składa się z asymetrycznej,  dwudrzwiowej części, częściowo przeszklonej. Wewnątrz części węższej  znajdują się cztery półki z płyty meblowej, po drugiej, szerszej stronie trzy półki szklane. Witryna to prosta, geometryczna bryła  z dekoracyjnymi poziomymi frezowaniami na frontach. Fronty zostały osadzone między pogrubionymi ramami witryny, dzięki czemu jej konstrukcja jest niezwykle masywna i stabilna, co ciekawie komponuje się z subtelną, jasną kolorystyką mebla. Ponadto prosta forma metalowych uchwytów w kolorze chromu jest doskonałym uzupełnieniem stylistyki bryły. Dodatkowo krawędzie witryny zabezpieczone zostały obrzeżem ABS. Do podświetlenia szklanych półek zastosowano niebieskie światło, które wyeksponuje piękno mebla. Witryna dostępna jest opcjonalnie w wersji prawej lub lewej do wyboru. Witryna pięknie prezentuje się solo, ale sprawdzi się także z pozostałymi elementami z kolekcji.

WYMIARY:
Szerokość: 101 cm
Głębokość:  41 cm
Wysokość: 154 cm 

MATERIAŁY:
- płyta meblowa wykończona laminatem
- metalowe uchwyty

KOLORYSTYKA:

- biały mat

Kolekcja mebli Snow charakteryzuje się białą kolorystyką, a podobno luksus ma taki odcień, zatem warto sprawić sobie jego namiastkę w postaci wyjątkowych mebli do salonu czy jadalni. Śnieżne fronty zostały urozmaicone poziomymi frezowaniami, a szklane półki podkreślone niebieską poświatą. Dodatkowo biel optycznie powiększa wnętrza, dlatego system ten sprawdzi się również w niewielkim pokoju młodzieżowym.

 

 

Dane techniczne

Szerokość (cm) 101
Wysokość (cm) 154
Głębokość (cm) 41
Pomieszczenie Biuro
Jadalnia
Salon
Logistyczne [{'weight':31, 'length':59, 'width':8, 'height':157},{'weight':36, 'length':50, 'width':12, 'height':109}]
Kolor mebla biały
Kolor frontu biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Wykończenie mat
Kolor biały
Typ witryny stojąca
Czas dostawy 4-5 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 15%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Czas dostawy w dniach 5

Zobacz również inne produkty z tej kolekcji: