Witryna T51 połysk Extreme

szerokość: 40 cm głębokość: 29 cm wysokość: 120 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Witryna T51 połysk Extreme

szerokość: 40 cm głębokość: 29 cm wysokość: 120 cm

EXT38

Cena:

685,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

Wybierz kolor frontu

Wybierz kolor korpusu

Ilość

Zamów akcesoria dodatkowe:

Oświetlenie LED Niebieskie 2C
Cena: 63 zł

Oświetlenie LED Białe 2C
Cena: 63 zł

Oświetlenie LED RGB z pilotem 2C
Cena: 114 zł

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Prezentowana witryna wisząca to praktyczny mebel, który doskonale dopełni wiele aranżacji. Dedykujemy ją osobom, które cenią stylowe, funkcjonalne, a zarazem gustowne rozwiązania. Pięknie zaprezentuje ona Twoje dekoracje, a przy okazji wniesie do wnętrza świeżość i elegancję. Sprawdź jej możliwości i wybierz jeden z jej atrakcyjnych wariantów kolorystycznych.

Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem ponadczasowej bieli, stonowanych kolorów czy też naturalnego wyglądu drewna, u nas dobierzesz wymarzoną dla siebie kompozycję barw. Mebel urozmaicony jest rownież oświetleniem LED, które – w zależności od Twoich potrzeb – może mieć kolor biały lub niebieski, a nawet wiele kolorów, które możesz samodzielnie ustawiać pilotem.

Stylowy i elegancki model pięknie wkomponuje się w coraz bardziej popularne u nas wnętrza minimalistyczne. Geometryczna bryła, kąty proste i gładka powierzchnia sprawiają, że mebel jest wręcz stworzony do tego typu wystrojów. Witryna dedykowana jest również efektownym i funkcjonalnym wnętrzom nowoczesnym. Doskonale sprawdzi się również jako wielofunkcyjny mebel w mieszkaniach utrzymanych w estetyce skandynawskiej.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 40
Głębokość (cm) 29
Wysokość (cm) 120
Czas dostawy 4-5 dni
Czas dostawy w dniach 5

Kolor frontu: Biały połysk

Kolor korpusu: Czarny