Wkład sprężynujący Forte

Wkład sprężynujący 90x200 (do samodzielnego montażu) Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu:
5 dni

Wkład sprężynujący Forte
  • Wkład sprężynujący Forte

Wkład sprężynujący 90x200 (do samodzielnego montażu) Forte

Produkt dostępny

Wysyłka w ciągu: 5 dni

11682

Cena:

153,66 zł

Jest to wkład sprężynujący/stelaż do jednoosobowych łóżek. Zapewnia większy komfort niż zwykły wkład listewkowy. Oparte na ramie wyprofilowane i elastyczne żeberka wkładu delikatnie uginają się pod większymi obciążeniami i lepiej współpracują z materacem.

Ilość

done W ulubionych

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Wkład sprężynujący/stelaż 90/200 Meble Forte

 

Na pewno wiesz, jak ważny jest stelaż, gdyż stanowi od podstawę twojego łóżka. Dobrze dobrany stelaż ma znaczące przełożenie na jakość snu i dba o prawidłowe ułożenie Twojego kręgosłupa i ciała w nocy. Przeważnie zwracamy uwagę głównie na jakości materaca, zapominając jednak o stelażu. Ten niepozorny dodatek do Twojego łóżka zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i eliminuję wilgoć, co przekłada się na lepszą trwałość Twojego materaca. Warto przyjrzeć się także strefom twardości oraz liczbie listew. Ważne – im więcej listewek, tym większa szansa na dobrze przespaną noc.
 

1280x786.jpg

Marka Forte posiada w swojej ofercie dużą gamę łóżek, a co za tym idzie zapewnia swoim użytkownikom także stelaże. Przedstawiamy wkład sprężynujący pod materac o wymiarze 90/200.

Jest to wkład sprężynujący do jednoosobowych łóżek. Zapewnia większy komfort niż zwykły wkład listewkowy. Oparte na ramie wyprofilowane i elastyczne żeberka wkładu delikatnie uginają się pod większymi obciążeniami i lepiej współpracują z materacem.

 

Dane techniczne

Pomieszczenie
Pokój dziecięcy
Sypialnia
Głębokość (cm)
200
Szerokość (cm)
90
Wysokość (cm)
6
Czas dostawy
1