Meble z taśmą lub punktową oprawą LED to świetny pomysł na doświetlenie przestrzeni oraz dodanie wnętrzu charakteru. Jak takie rozwiązanie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach?
Czytaj dalej
Lubisz stonowane wnętrza, najlepiej relaksujesz się w neutralnie urządzonych pomieszczeniach? Chcesz, aby Twoja sypialnia była oazą spokoju, miejscem, w którym nic nie będzie Cię rozpraszać? Styl hotelowy może być rozwiązaniem dla Ciebie.
Czytaj dalej
Szafka pod telewizor to ważny element wyposażenia salonu. Nie tylko pomaga zorganizować cały sprzęt elektroniczny, ale również tworzy ramy dla wydzielenie części wypoczynkowej w salonie. Jak wybrać szafkę RTV, która sprawdzi się w naszym salonie?
Czytaj dalej
Białe meble to trend, który króluje już od kilku lat. Idealnie wpisują się w jedne z najmodniejszych stylów wnętrzarskich - skandynawski, minimalistyczny, rustykalny czy prowansalski. Wiele osób przed ich zakupem zastanawia się jednak, czy utrzymanie białych mebli w czystości będzie trudne.
Czytaj dalej
Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To tam relaksujemy się i zbieramy siły na kolejny dzień. Ważne jest, aby była wyposażona w wygodne, praktyczne meble.
Czytaj dalej
Obecnie kuchnie otwarte na salon to najczęściej wybierane rozwiązanie. Czy zawsze najepsze? Jakie są zalety i wady kuchni otwartych i zamkniętych?
Czytaj dalej
Małe mieszkanie często stanowi spore aranżacyjne wyzwanie. Szczególnie jeśli mieszkamy w dużym mieście, kupujemy niewielki lokal i chcemy urządzić go tak, by sprawiał wrażenie przestronnego. Przy mądrym wykorzystaniu przestrzeni i wprowadzeniu kilku trik
Czytaj dalej
Stolik kawowy to jeden z najważniejszych mebli w salonie. Przydaje się nie tylko, gdy odwiedzają nas goście i chcemy serwować kawę, ale także do postawienia przekąsek czy odłożenia czytanej książki. Jak dobrać go do kanapy?
Czytaj dalej
  • 1
  • 2
Wyświetlone od 1 do 8 z 10