Szafa ubraniowa CHICORY CHRBS821-M213 Forte

szerokość: 95 cm głębokość: 53 cm wysokość: 199 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł
  • -5%

Szafa ubraniowa CHICORY CHRBS821-M213 Forte

szerokość: 95 cm głębokość: 53 cm wysokość: 199 cm

CHRBS821-M213

Cena:

1 249,00 zł
1 186,55 zł Zniżka 5%

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

Szafa ubraniowa CHICORY CHRBS821-M213 Forte - praktyczny i elegancki mebel wykonany z trwałej i odpornej na uszkodzenia płyty meblowej

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szafa ubraniowa CHICORY CHRBS821-M213 Forte to praktyczny mebel w nowoczesnym stylu, wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej. Zastosowane materiały sprawiają, że powierzchnia szafy jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Prosta bryła, solidna konstrukcja wnętrza i kolorystyka pozwalają na użytkowanie jej w różnych pomieszczeniach, m.in. w przedpokoju, sypialni lub pokoju młodzieżowym. Zastosowane barwy nadają meblowi nowoczesny, oryginalny wygląd. Fronty i boki wykonano w kolorze białym, wokół nich ramę tworzą elementy korpusu w barwie dębu riviera. Także wnętrze mebla ma dębowe wybarwienie. Całości dopełniają smukłe, srebrne uchwyty mocowane poziomo. Taka kolorystyka wzmacnia odczucie spokoju, świeżości i lekkości. Taka kolorystyka wzmacnia odczucie spokoju, świeżości i lekkości. Szafa wyposażona została w sześć pojemnych półek oraz drążek na wieszaki.

Kolekcja Chicory łączy biel z dębem riviera. Taka uniwersalna kolorystyka w połączeniu z prostą i nowoczesną formą sprawi, że meble można połączyć z przeróżnymi aranżacjami wnętrz oraz dodatkami w wielu stylach. Zastosowany biały kolor nadaje meblom lekkości i optycznie powiększa pomieszczenia. Kolekcja posiada szereg rozwiązań, które czynią ją bardzo funkcjonalną i praktyczną. Jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na mechaniczne uszkodzenia i zalanie.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 95
Głębokość (cm) 53
Wysokość (cm) 199
Kolor mebla biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 7-14 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 5%
Forte 20%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Forte regular
Czas dostawy w dniach 14
Styl nowoczesny

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Biały

Kolor dekoru: Dąb riviera

Zobacz również inne produkty z kolekcji Chicory: