Szafka nocna CHICORY CHRK011-M216 Forte

szerokość: 55 cm głębokość: 35 cm wysokość: 45 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł
  • -5%

Szafka nocna CHICORY CHRK011-M216 Forte

szerokość: 55 cm głębokość: 35 cm wysokość: 45 cm

CHRK011-M216

Cena:

299,00 zł
284,05 zł Zniżka 5%

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

Szafka nocna CHICORY CHRK011-M216 Forte - praktyczny i elegancki mebel wykonany z trwałej i odpornej na uszkodzenia płyty meblowej

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szafka nocna CHICORY CHRK011-M216 Forte to praktyczny mebel w nowoczesnym stylu, wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej. Zastosowane materiały sprawiają, że powierzchnia mebla jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Prosta bryła, solidna konstrukcja wnętrza i niewielkie rozmiary pozwalają na użytkowanie go w różnych pomieszczeniach, m.in. w małej sypialni lub pokoju młodzieżowym. Zastosowane barwy nadają meblowi nowoczesny, oryginalny wygląd. Fronty wykonano w kolorach białym i dębu riviera. Wokół nich ramę tworzą elementy korpusu w kolorze dąb riviera. Całości dopełniają smukłe, montowane poziomo uchwyty w kolorze srebra. Taka kolorystyka wzmacnia odczucie spokoju, świeżości i lekkości. Szafka wyposażona została w dwie szuflady zamocowane na prowadnicach.

Kolekcja Chicory łączy biel z dębem riviera. Taka uniwersalna kolorystyka w powiązaniu z prostą i nowoczesną formą sprawi, że meble można połączyć z przeróżnymi aranżacjami wnętrz oraz dodatkami w wielu stylach. Kolekcja posiada szereg rozwiązań, które czynią ją bardzo funkcjonalną i praktyczną. Jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na mechaniczne uszkodzenia i zalanie.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 55
Głębokość (cm) 35
Wysokość (cm) 45
Kolor mebla biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 7-14 dni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Forte 5%
Forte 20%
Forte BEZ VAT (-18,7%)
Forte regular
Czas dostawy w dniach 14

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Biały

Kolor dekoru: Dąb riviera

Zobacz również inne produkty z kolekcji Chicory: