Zagłówek Basic Etap Sofa

szerokość: 52 cm głębokość: 15 cm wysokość: 15 cm

  • Darmowa dostawa!

Zagłówek Basic Etap Sofa

szerokość: 52 cm głębokość: 15 cm wysokość: 15 cm

GMC7750

Cena:

233,00 zł

Wysyłka w ciągu: 10 tygodni,

Zagłówek Basic Etap Sofa to dodatkowy element do fotela i narożnika z tej samej kolekcji, dzięki któremu te meble staną się jeszcze bardziej komfortowe.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Kolekcja Basic Etap Sofa to wypoczynkowe meble o modułowym charakterze, dzięki którym możemy stworzyć pojedyncze meble lub zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb. W skład systemu wchodzi kilkanaście specjalnie zaprojektowanych modułów, które można niemal dowolnie zestawiać ze sobą. Niektóre moduły z kolekcji Basic zostały wyposażone w funkcję relaks oraz funkcję spania, co jeszcze bardziej podnosi wartość całości. Cechy charakterystyczne mebli z tej kolekcji: elegancki design, masywne bryły z wysokim oparciem, smukłe, ergonomiczne podłokietniki oraz szerokie siedziska. Całości dopełniają chromowane, o prostych kątach nóżki oraz mocne przeszycia. Precyzyjne wykonanie mebli z wysokiej jakości materiałów, wypełnienie sprężynami falistymi typu B i wysokiej jakości elastyczną pianką gwarantuje nam wysoki komfort wypoczynku.

Zagłówek Basic Etap Sofa to gustowny dodatek utrzymany w stylistyce charakterystycznej dla systemu Basic. Zagłówek jest dopasowany do fotela i narożnika z kolekcji Basic, stanowi ich uzupełnienie. Jest wykonany z precyzją, z materiałów wysokiej jakości, co ma wpływ na trwałość i solidność mebla. Element tapicerowany jest w skórze lub tkaninie. Dzięki temu nie mamy problemu z dopasowaniem zagłówka do fotela czy narożnika, który już posiadamy. Atutem skórzanej tapicerki jest odporność na zabrudzenia i łatwość utrzymania jej w czystości, natomiast tapicerka w tkaninie nadaje wnętrzu przytulności. Dobierz kolor i rodzaj materiału zgodnie z Twoimi potrzebami, a my chętnie taki mebel dla Ciebie wykonamy.

Zagłówek Basic gwarantuje nam dodatkowy komfort podczas wypoczynku. Produkt nadaje meblom luksusowego charakteru jednocześnie zapewniając lepsze podparcie dla odcinka szyjnego oraz głowy podczas użytkowania mebli.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 52
Głębokość (cm) 15
Wysokość (cm) 15
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Etap 10%
Czas dostawy w dniach 70

Zobacz również inne produkty z kolekcji :

Fotel Basic Etap Sofa

Fotel Basic Etap Sofa

Cena 1 854,00 zł
  • Darmowa dostawa!

szer. x gł. x wys.

82 x 91 x 85

Pufa Basic Etap Sofa

Pufa Basic Etap Sofa

Cena 923,00 zł
  • Darmowa dostawa!

szer. x gł. x wys.

58 x 58 x 44