Fotel LATINA CrisTap

szerokość: 79 cm głębokość: 83 cm wysokość: 97 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Fotel LATINA CrisTap

szerokość: 79 cm głębokość: 83 cm wysokość: 97 cm

10356

Cena:

1 344,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Jeśli jesteś na etapie urządzania wnętrza swojego salonu, zapewne najpierw myślisz o zestawie wypoczynkowym. Postaramy ułatwić ci to zadanie. Na początek zapoznaj się z krótką charakterystykę firmy Cristap, która zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych. Marka zapewnia, że jej pasją i celem jest tworzenie mebli funkcjonalnych i wygodnych, dzięki którym każde wnętrze spełni potrzeby użytkowników. Z myślą o potrzebach klientów, ciągle udoskonalają swoje projekty, tworząc kolekcje bogate pod względem wzornictwa jak i wyboru tkanin odpowiadających najnowszym trendom i wzorom.

Jeśli wiesz już coś na temat fabryki mebli tapicerowanych Cristap, poznaj teraz jedną z kolekcji. Latina to wersalka i fotel, dostępne w naszym sklepie online w dowolnej tkaninie z grupy cenowej 1. Latina to przede wszystkim niesamowity pomysł na pikowanie. Prosta i nowoczesna forma mebla została urozmaicona przeszyciami na oparciu i bokach. Drewniane ukośne nóżki nadają meblom skandynawskiej nuty. Kolor nóżek do wyboru. Oferowana wersalka rozkłada się w sposób typowy dla wersalki, a dodatkowo posiada miejsce na przechowanie pościeli. Za wyjątkowy komfort wypoczynku odpowiedzialna jest sprężyna falista oraz system sprężyn kieszeniowych typu „POCKET". Powierzchnia po rozłożeniu: 195 cm x 120 cm.

Fotel Latina, dostępny jest również w dowolnym kolorze z grupy cenowej 1. Fantastycznie prezentuje się w komplecie z wersalką. Jednak nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby nabyć go osobno i skompletować z innym zestawem wypoczynkowym na zasadzie kontrastu.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 79
Głębokość (cm) 83
Wysokość (cm) 97
Pomieszczenie Salon
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000
Styl nowoczesny

Kolor tapicerki / siedziska: Różowy

Zobacz również inne produkty z kolekcji :