Fotel Life CR A1 Wajnert

szerokość: 96 cm głębokość: 98 cm wysokość: 87-101 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Fotel Life CR A1 Wajnert

szerokość: 96 cm głębokość: 98 cm wysokość: 87-101 cm

6581

Cena:

1 685,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Jeśli twoim celem jest ultra nowoczesna bryła fotela, która poza idealnym komfortem zapewni oryginalny wystrój twojego salonu, przyjrzyj się fotelowi Life marki Wajnert. Wzrok przyciągają nie tylko nietuzinkowe nowoczesne nóżki, które możesz dowolnie wybrać (cena dotyczy nogi chrom), ale przede wszystkim cała bryła fotela jest charakterystyczna. Po pierwsze, delikatne pikowania na oparciu i bokach. Po drugie, mobilny zagłówek, posiadający pięciostopniowy stopień regulacji. Całość robi futurystyczne wrażenie. Kolorystyka do wyboru z grupy A1. Dzięki dopasowaniu wysokości zagłówka, wypoczynek staje się pełny. Nie musisz wyciągać nóg na kanapie, żeby się zrelaksować.

Kolekcja Life od marki Wajnert to prawdziwa życiowa kolekcja. Rozumie użytkownika, wręcz wczuwa się w jego potrzeby. Oczywiście, wszystko zawdzięczamy zdolnym projektantom, którzy ergonomię mebla stawiają na pierwszym miejscu. Geometryczne przeszycia zastosowane tylko na niektórych częściach mebla tapicerowanego sprawią, że w salonie zapanuje ład i harmonia.

Obok kolekcji Life nie można przejść obojętnie, ponieważ przykuwa twoją uwagę niebanalnym designem. Patrzysz na nią i możesz być pewien, że uczyni z salonu wytworny punkt reprezentacyjny, w którym nie tylko podejmiesz gości, ale również oddasz się błogiemu relaksowi w domowym zaciszu.

Jeśli wolisz meble wypoczynkowe w nieco innej stylistyce, sprawdź pozostałe moduły producenta Wajnert Meble.  

Dane techniczne

Szerokość (cm) 96
Głębokość (cm) 98
Wysokość (cm) 87-101
Materiał obicia
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach 42
Styl nowoczesny