Fotel Modo FOT.BF fotel gc. A1 Wajnert

szerokość: 95 cm głębokość: 87 cm wysokość: 87 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Fotel Modo FOT.BF fotel gc. A1 Wajnert

szerokość: 95 cm głębokość: 87 cm wysokość: 87 cm

7041

Cena:

1 603,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opinie o produkcie

Opis Produktu

Marka Wajnert to specjalista od tapicerki, niekwestionowany profesjonalista od ponad 30 lat. Fabryka Wajnert Meble Dużo uwagi przy produkcji mebli poświęca jakości stosowanych materiałów, w tym skór z najlepszych włoskich garbarni, tkanin pochodzących od renomowanych producentów hiszpańskich, włoskich i tureckich, wysokogatunkowych płyt laminowanych i akcesoriów meblowych.

Wzornictwo to jedno z głównych kryteriów decydujących o wyborze mebla, dlatego rokrocznie oferta Wajnert zmieniana jest pod kątem zarówno najnowszych trendów panujących w stylizacji wnętrz jak i gustu klientów. Wprowadzane modele są urozmaicane m.in. pod kątem kolorów, faktur i kształtów.

Poznajmy bliżej kolekcję Modo, która powstała z wyważonego połączenia wzornictwa i nowoczesności. Stanowi ona nie tylko estetyczną ucztę dla oka, ale również wygodną ostoję dla ciała. W miękkich i pięknych objęciach kolekcji relaks nabiera nowego znaczenia, gdyż koi wszystkie nasze zmysły. Na przykład fotel Modo, który jest kwintesencją całej kolekcji, dostępny jest w naszym sklepie online w dowolnym kolorze z grupy cenowej 1.

Minimalistyczna forma mebli tapicerowanych do salonu Modo zadowoli wielu fanów prostych, oszczędnych mebli. Tego rodzaju meble dobrze odnajdują się we wnętrzach z ograniczonym metrażem, których ciągle przybywa w polskim budownictwie mieszkaniowym. Dzięki minimalistycznej aranżacji salonu, pokój nie wyda się zbyt zatłoczony. Kolekcja Modo daje nam również możliwość wyboru podstawy mebla, co jest bardzo wyjątkowym rozwiązaniem.  

Dane techniczne

Szerokość (cm) 95
Głębokość (cm) 87
Wysokość (cm) 87
Materiał obicia
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach 42

Komentarze

Napisz swoją opinię

Fotel Modo FOT.BF fotel gc. A1 Wajnert

Napisz swoją opinię