Komoda Mirror połysk Extreme

szerokość: 120 cm głębokość: 41 cm wysokość: 125 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Komoda Mirror połysk Extreme

szerokość: 120 cm głębokość: 41 cm wysokość: 125 cm

EXT35

Cena:

1 010,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

Wybierz kolor frontu

Wybierz kolor korpusu

Zamów akcesoria dodatkowe:

Oświetlenie LED Niebieskie 2C
Cena: 63 zł

Oświetlenie LED Białe 2C
Cena: 63 zł

Oświetlenie LED RGB z pilotem 2C
Cena: 114 zł

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Komoda Mirror to niezastąpiony mebel w salonie i sypialni. Pomoże Ci nie tylko upiększyć Twoje mieszkanie, ale i lepiej zorganizować niemal każdą przestrzeń. Wyposażona została w innowacyjne oświetlenie LED, dzięki czemu pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Wszystko to sprawia, że korzystanie z tego mebla będzie dla Ciebie na co dzień sprawiało Ci wielką radość.

Komoda składa się w sumie aż z jedenastu wnęk, w których bez problemu pomieścisz mnóstwo swoich skarbów, niezależnie od tego, czy jest to sprzęt elektroniczny, książki, czy też różnego rodzaju bibeloty. Dodatkowo, niektóre z nich możesz wyeksponować za szklaną witryną, udekorowaną kontrastową obwódką oraz srebrnymi uchwytami PVC. Tworzywo to cechuje się dużo odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne.

Nowoczesny korpus i fronty mebla wykonane zostały z płyty laminowanej. Materiał ten nie pochłania wilgoci i jest łatwy w czyszczeniu. O ile korpus komody został wykończony w macie, o tyle fronty – w macie lub wysokim połysku. Oba te elementy dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, w tym również w wybarwieniach imitujących wygląd naturalnego drewna. Dodatkowo, komoda Mirror posiada oświetlenie LED, dzięki czemu całość jeszcze bardziej przykuwa uwagę.

Komoda Mirror doskonale odnajdzie się nie tylko w mieszkaniu, ale i w biurze. Świetnie wkomponuje się w przestrzeń nowoczesnego salonu, ale i we wnętrze stylowego, minimalistycznego gabinetu. Ułatwi utrzymywanie porządku również i w aranżacjach skandynawskich. Jeśli urządzasz mieszkanie w stylu high-tech, także i w nich możesz poeksperymentować z prezentowaną komodą.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 120
Głębokość (cm) 41
Wysokość (cm) 125
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000

Kolor frontu: Biały połysk

Kolor korpusu: Czarny