Łóżko 160 cm QUANT QS-02 Lenart

szerokość: 170 cm głębokość: 214 cm wysokość: 95 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Łóżko 160 cm QUANT QS-02 Lenart

szerokość: 170 cm głębokość: 214 cm wysokość: 95 cm

QS2160DAC

Dostępny od ręki

Cena:

2 149,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Łóżko 160 cm QUANT QS-02 Lenart - nowoczesny, wygodny mebel przeznaczony do pomieszczeń w stylu loftowym i industrialnym

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Łóżko 160 cm QUANT QS-02 Lenart - to ciekawy, niezwykle wygodny mebel, którego forma oparta jest na założeniach stylu loftowego. Korpus i zagłówek wykonano z wysokiej jakości laminowanej płyty wiórowej w ciepłym kolorze dębu artisan. Czarna, industrialna podstawa oraz rama zagłówka tworzą kontrast z dekorem o wyraźnym usłojeniu i pełnią rolę podpory wzmacniającej konstrukcję mebla. Łóżko posiada duży i funkcjonalny pojemnik na pościel oraz szczebelkowy stelaż przeznaczony pod materac o szerokości 160 cm. W komplecie otrzymamy oświetlenie w formie energooszczędnej listwy led zamontowanej w zagłówku. Mebel świetnie dopasuje się do pomieszczeń o surowym wystroju i minimalistycznej stylistyce.

Kolekcja Quant łączy surowy styl industrialny formy i wykorzystanych materiałów z ciepłą barwą drewna. Jej najbardziej charakterystyczna cecha to czarna rama łącząca się z podstawą i nóżkami. Nowoczesny styl podkreślają bezuchwytowe fronty mebli, tworzące ciekawy efekt trójwymiarowości dzięki wysunięciu niektórych elementów. Kolekcja Quant została wyposażona w oświetlenie ledowe podkreślające przestrzenność brył i tworzące przytulny klimat. Dzięki temu minimalistycznie urządzone wnętrza stają się bardziej przytulne. Meblom nadano wymiary, które pozwolą ustawić je w pokoju o nietypowych wymiarach, niedużym lub usytuowanym pod skosem na poddaszu.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 170
Głębokość (cm) 214
Wysokość (cm) 95
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
Czas dostawy w dniach 2

Kolor korpusu: Dąb artisan

Kolor dekoru: Czarny

Zobacz również inne produkty z kolekcji QUANT: