Meblościanka Vida połysk Extreme

szerokość: 200 cm głębokość: 45 cm wysokość: 195 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Meblościanka Vida połysk Extreme

szerokość: 200 cm głębokość: 45 cm wysokość: 195 cm

EXT65

Cena:

1 464,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

Wybierz kolor frontu

Wybierz kolor korpusu

Zamów akcesoria dodatkowe:

Oświetlenie LED Niebieskie 4C
Cena: 79 zł

Oświetlenie LED Białe 4C
Cena: 79 zł

Oświetlenie LED RGB z pilotem 4C
Cena: 146 zł

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Meblościanka Vida to komplet mebli, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. Wszystkie elementy, za wyjątkiem półek, posiadają modny kształt prostopadłościanu. Są one odzwierciedleniem aktualnych trendów i wnoszą do każdego pomieszczenia ducha nowoczesności. Ich pozbawiona zbędnych dekoracji forma doskonale wpisze się w wiele współczesnych aranżacji.

Prezentowany zestaw mebli wykonany został z płyty laminowanej. Dzięki zastosowaniu tego materiału są one niepodatne na wilgoć i zarysowania. Trudno jest je uszkodzić, dlatego będą cieszyć Cię funkcjonalnością i pięknym wyglądem przez wiele sezonów. Nie boją się one wysokich temperatur i promieniowania UV, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w mieszkaniach o wysokim stopniu nasłonecznienia.

Meblościankę Vida oferujemy w wielu odcieniach kolorystycznych. Fronty mebli mogą być wykończone w macie lub połysku, w każdym wariancie prezentują się jednak bardzo gustownie. Sam korpus posiada zawsze wykończenie matowe. Witryny wiszące, wchodzące w skład kompletu, wyposażone zostały dodatkowo w nastrojowe oświetlenie LED, którego barwę możesz dobrać samodzielnie.

Meblościanka Vida wyróżnia się geometryczną bryłą, która doskonale wkomponuje się w sterylne i pełne równowagi wnętrza minimalistyczne. Pomoże Ci ona stworzyć również wyrazistą aranżację w nowoczesnym salonie typu high-tech. Praktyczne i eleganckie meble doskonale sprawdzą się także w jasnych i funkcjonalnych pomieszczeniach w stylu skandynawskim. Ze względu na swoją uniwersalność, można je łączyć z wieloma niebanalnymi dodatkami.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 200
Głębokość (cm) 45
Wysokość (cm) 195
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000

Kolor frontu: Biały połysk

Kolor korpusu: Czarny