Meblościanka Fire Extreme

szerokość: 280 cm głębokość: 40.5 cm wysokość: 195 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Meblościanka Fire Extreme

szerokość: 280 cm głębokość: 40.5 cm wysokość: 195 cm

EXT525

Cena:

2 513,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

Wybierz kolor frontu

Wybierz kolor korpusu

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Kochasz wieczory przy błyskających płomieniach ognia? Świetnie. System Fire sprawi, że w Twoim salonie na dobre zagości wyjątkowa atmosfera. Jego elegancka oprawa i minimalistyczny design zachwycą wszystkich miłośników nowoczesnych wnętrz. To również świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na klasyczny kominek, ze względu na mieszkanie w bloku.

System Fire dostępny jest w kilku konfiguracjach. W jego skład mogą wchodzić m.in. szafki RTV oraz wiszące szafki na ścianę, w tym niektóre z nich z wbudowanym biokominkiem. Widoczny na zdjęciu ogień jest prawdziwy i powstaje przy wykorzystaniu ekologicznego oraz bezpiecznego biopaliwa, które nie wytwarza sadzy, popiołu ani dymu. W wyniku spalania powstaje jedynie para wodna oraz niewielka ilość dwutlenku węgla, dzięki czemu nie dochodzi do zabrudzenia mebli i ścian.Wszystkie meble w zestawie wykonane są z laminowanej płyty wiórowej o grubości 16 mm. Jest to materiał wykończeniowy, który cechuje się szeroką gamą wspaniałych właściwości. Przede wszystkim jest on niezwykle wytrzymały, a do tego bardzo odporny na zarysowania i uszkodzenia, dzięki czemu doskonale sprawdza się nawet wtedy, gdy w domu mieszkają małe dzieci.

System Fire wniesie sporo przytulności do chłodnych wnętrz nowoczesnych. Niesamowitą aurę wykreuje w aranżacjach minimalistycznych, a i wspaniale dopełni modny wystrój skandynawski. Zarówno korpusy mebli, jak i ich fronty dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie wpiszą się Twoje potrzeby i wymagania.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 280
Głębokość (cm) 40.5
Wysokość (cm) 195
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000

Kolor frontu: Biały połysk

Kolor korpusu: Czarny