Narożnik CARRERA (zakończony bokiem) CrisTap

szerokość: 315 cm głębokość: 220 cm wysokość: 92 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Narożnik CARRERA (zakończony bokiem) CrisTap

szerokość: 315 cm głębokość: 220 cm wysokość: 92 cm

10344

Cena:

7 037,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opinie o produkcie

Opis Produktu

Przedstawiamy krótką charakterystykę firmy Cristap, która zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych. Zapewnia, że jej pasją i celem jest tworzenie mebli funkcjonalnych i wygodnych, dzięki którym każde wnętrze spełni potrzeby użytkowników. Z myślą o potrzebach klientów, ciągle udoskonalają swoje projekty, tworząc kolekcje bogate pod względem wzornictwa jak i wyboru tkanin odpowiadających najnowszym trendom i wzorom.

Prosta forma, nowoczesny design, skandynawska nuta to nie wszystkie atuty kolekcji Carrera. Lubimy nowoczesność, gdyż proponuje wiele funkcjonalnych rozwiązań. Tak jest i w tym wypadku. Narożnik z kolekcji Carrera posiada wspomaganie rozkładania funkcji spania a do tego wysuwają się dodatkowe nóżki wspierające mebel. Powierzchnia po rozłożeniu: 275 cm x 155 cm. Za nieprzeciętny komfort siedziska odpowiada sprężyna falista oraz system sprężyn kieszeniowych typu „POCKET" oraz łagodny kąt nachylenia siedziska. Meble tapicerowane Carrera charakteryzuje delikatne przeszycie na krawędziach oraz pikowanie na oparciu. Opcjonalnie możemy zamówić zagłówek. Chromowane nóżki nadają bryle odrobinę lekkości. Oferujemy dwa rodzaje narożników - zakończony bokiem lub wyspą. Oba posiadają pojemnik na pościel.

W ofercie naszego sklepu poza narożnikiem, znajdziesz także kanapę z funkcja spania. Jeśli więc poszukujesz mebla o nieco mniejszych gabarytach, sprawdź ofertę kolekcji Carrera w naszym sklepie internetowym lub odwiedź nas w salonie stacjonarnym.

Natomiast jeśli Carrera nie jest zupełnie w twoim stylu, poznaj pozostałe kolekcje producenta mebli wypoczynkowych Cristap.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 315
Głębokość (cm) 220
Wysokość (cm) 92
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Czas dostawy w dniach 1000

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narożnik CARRERA (zakończony bokiem) CrisTap

Napisz swoją opinię