Narożnik KAIROS

szerokość: 197 cm głębokość: 265 cm wysokość: 95 cm

  • Darmowa dostawa!

Narożnik KAIROS

szerokość: 197 cm głębokość: 265 cm wysokość: 95 cm

Kr_01

Cena:

4 678,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

Jesteś zwolennikiem mebli które zapewniają komfort i funkcjonalność? Narożnik Kairos sprawdzi się idealnie w Twoim wnętrzu.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Kairos – zaprojektowany z myślą o użyteczności

Kairos to użyteczny i pomysłowo wykonany narożnik do każdego wnętrza. Wspaniale zagospodarowuje przestrzeń, dzięki swoim uniwersalnym wymiarom. Jego solidne wykonanie nie tylko przyciąga uwagę, ale również zapewnia wieloletnie użytkowanie. Model wykonany na kształt litery L. Głębokie siedziska są wykonane z pianki T30 oraz innowacyjnej pianki HR, która zapobiega powstawaniu nieestetycznych wgłębień. Konstrukcja pozwala wygodnie rozsiąść się przy długo oczekiwanym odpoczynku, a długa otomana daje możliwość swobodnego wyprostowania nóg. Narożnik wyposażony został w ergonomiczne, niskie, wyprofilowane oparcie, dzięki któremu nasz kręgosłup będzie ułożony w wygodnej pozycji. Dodatkowo mebel wyposażony jest w ruchome zagłówki. Nietradycyjny podłokietnik o skośnym kształcie umożliwia wygodne oparcie. Model dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, które wpasują się zarówno w designerskie, jak i klasyczne wnętrza.

Narożnik Kairos – przemyślany w swojej budowie

Narożnik Kairos został wyposażony w intuicyjną funkcję rozkładania delfin – dzięki której uzyskujemy powierzchnię do spania 125x192 cm. Doskonale nadaje się do wypoczynku nocnego, dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów. Ponadto wyposażony został w pojemnik na pościel. Pozwala zaoszczędzić dodatkowe miejsce oraz umożliwia zachowanie porządku w Twoim salonie.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 197
Głębokość (cm) 265
Wysokość (cm) 95
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 2-4 tygodnie
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Czas dostawy w dniach 28