Narożnik Murano gc I CRISTAP

szerokość: 270 cm głębokość: 170 cm wysokość: 95 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Narożnik Murano gc I CRISTAP

szerokość: 270 cm głębokość: 170 cm wysokość: 95 cm

6109

Cena:

5 034,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

CrisTap to producent mebli tapicerowanych, który słucha potrzeb klientów. Pozytywny trend na rynku polskim to fakt, że stajemy się coraz bardziej odważni w swoich aranżacjach. Wspomniana marka, która specjalizuje się w produkcji mebli wypoczynkowych, w większości z funkcją spania, posiada w swojej ofercie narożniki, sofy i fotele w ultra nowoczesnym stylu. Awangardowe kształty, nietuzinkowe rozwiązania pojawiają się coraz częściej w kolekcjach CrisTap. Projektanci fabryki starają się zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta.

Doskonałym takim przykładem jest narożnik Murano. Pierwsze skojarzenia mogą przywodzić na myśl tort wielowarstwowy lub równie coś apetycznego. Niby warstwowa forma narożnika tworzy ultra nowoczesny projekt. Narożnik Murano ze względu na zastosowanie pianek o wysokiej elastyczności w siedzisku i poduszkach jest modelem bardzo wygodnym o dużym komforcie siedzenia. W części z szezlongiem narożnika ukryto pokaźnej wielkości pojemnik na pościel. Szezlong możesz wybrać z prawej lub lewej strony mebla.

Powierzchnia po rozłożeniu narożnika Murano otrzymasz powierzchnię do spania o wielkości: 230 cm x 150 cm. Posiada również nowoczesny system rozkładania, który umożliwia łatwe i szybkie rozłożenie mebla. Wykorzystano tu system rozkładania typu Puma.Do ciebie należy również wybór koloru narożnika spośród dostępnych w grupie cenowej pierwszej. Komfort prezentowanego narożnika Murana zapewnia zastosowanie pianki wysokoelastycznej.  

Dane techniczne

Szerokość (cm) 270
Głębokość (cm) 170
Wysokość (cm) 95
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000
Styl nowoczesny