Półka Pok PO-10 grafit / buk ibsen Lenart

szerokość: 120 cm głębokość: 22 cm wysokość: 60 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł
  • -6%

Półka Pok PO-10 grafit / buk ibsen Lenart

szerokość: 120 cm głębokość: 22 cm wysokość: 60 cm

PO10GBS

Dostępny od ręki

Cena:

309,00 zł
290,46 zł Zniżka 6%

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Półka Pok PO-10 grafit / buk ibsen Lenart - efektowny i funkcjonalny mebel, zaprojektowany w nowoczesnym stylu i modnej kolorystyce

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Półka Pok PO-10 grafit / buk ibsen Lenart jest niezwykle oryginalną propozycją do pokoju nastolatka, przedpokoju lub sypialni. Została wykonana z wysokogatunkowej, wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Mebel zaprojektowano w ciekawej, nowoczesnej kolorystyce łączącej barwę ciemnego grafitu oraz drewna bukowego. Niewielka półka składa się z dwch ułożonych asymetrycznie wnęk i dodatkowej ścianki. Dzięki temu meblowi możesz wyeksponować zdjęcia, pamiątki i dekoracje.

Meble z kolekcji Pok firmy Lenart to ciekawa propozycja do pokoju młodzieżowego. Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom będą propozycją zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka. Mogą także znaleźć się w mieszkaniu osoby, która ceni sobie nowoczesne linie, wyrazistą kolorystykę i minimalizm a jednocześnie poszukuje funkcjonalnych rozwiązań. Oryginalne, często asymetryczne połączenie dwóch odcieni szarości, bieli i buka ibsen ożywią każde wnętrze i pobudzą zmysły. Całości dopełniają podłużne uchwyty w kolorze drewna bukowego. Takie zestawienie barw ułatwi aranżację w każdym wnętrzu. Meble zostały wykonane z płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS, co zapewnia trwałość i łatwość utrzymania w dobrym stanie. Dzięki zaprojektowaniu wielu różnej wielkości regałów i szaf, użytkownik może łączyć je w różnych kombinacjach i tworzyć zestawy najbardziej dla siebie wygodne. Meble Pok będą świetnym rozwiązaniem podczas planowania przestrzeni dla zabawy, nauki, pracy i wypoczynku.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 120
Głębokość (cm) 22
Wysokość (cm) 60
Kolor mebla wielokolorowy
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE LENART3
Lenart 5%
Czas dostawy w dniach 2
Styl nowoczesny

Kolor frontu: Szary

Kolor korpusu: Grafit

Zobacz również inne produkty z kolekcji POK: