Pufa Lumber Jack Etap Sofa

szerokość: 123 cm głębokość: 74 cm wysokość: 45 cm

  • Darmowa dostawa!

Pufa Lumber Jack Etap Sofa

szerokość: 123 cm głębokość: 74 cm wysokość: 45 cm

GMC7742

Cena:

1 230,00 zł

Wysyłka w ciągu: 10 tygodni,

Megahocker Lumber Jack od Etap Sofa to mebel mogący pełnić w salonie funkcję dodatkowego siedziska dla gości, pufy lub podnóżka uzupełniającego narożnik.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Jednym z najbardziej znanych polskich producentów tapicerowanych mebli wypoczynkowych jest Etap Sofa. Są to niezwykle eleganckie meble dopracowane w szczegółach. Kolekcja Lumber Jack składa się z narożnika bezfunkcyjnego w kilku wariantach, a także sporych rozmiarów hockera pełniącego funkcję dodatkowego siedziska, pufy lub podnóżka. Narożnik idealnie sprawdzi się w przestronnych wnętrzach, w których możemy miło spędzić czas rozkoszując się ciekawą książką czy oglądaniem telewizji. Narożniki Lumber Jack charakteryzuje eleganckie wzornictwo, które jest połączeniem klasyki i nowoczesności, co sprawia, że meble sprawdzą się w wielu typach wnętrz. Atutem mebli Lumber Jack jest wyjątkowy komforty wypoczynku, dzięki zastosowaniu komponentów wysokiej jakości takich jak sprężyny faliste oraz pianka poliuretanowa. Kolekcję wyróżnia prosta, elegancka linia i łagodny kształt brył, wysokie, drewniane nóżki nawiązujące do stylu skandynawskiego oraz solidna jakość wykonania, która jest gwarancją ich długiego użytkowania. Kolekcja może zostać wykonana jedynie w tkaninach – szczególnie ciekawie prezentuje się w materiałach miękkich typu welwet. Nie ma możliwości wykonania w skórach oraz ekoskórach.

Megahocker z kolekcji Lumber Jack to propozycja do salonu od uznanego producenta mebli wypoczynkowych Etap Sofa. Bryła została zaprojektowana jako mebel dodatkowy do narożnika – może pełnić funkcję samodzielnego siedziska (sprawdzi się w trakcie wizyty gości), pufy lub podnóżka (zwiększy nam komfort wypoczynku). Model pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Hocker cechuje wyjątkowy komfort użytkowania dzięki wypełnieniu siedziska materiałami wysokiej jakości. Prosta, ponadczasowa bryła mebla została osadzona na wysokich drewnianych nóżkach, dzięki czemu mamy wrażenie, że mebel jest wyższy. Hocker można wykonać jedynie w tkaninie obiciowej w wielu atrakcyjnych wariantach do wyboru. Istnieje również możliwość określenia kolorystyki nóżek.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 123
Głębokość (cm) 74
Wysokość (cm) 45
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Etap 10%
Czas dostawy w dniach 70

Zobacz również inne produkty z kolekcji :