Regał Steps Extreme

szerokość: 128 cm głębokość: 30 cm wysokość: 128 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Regał Steps Extreme

szerokość: 128 cm głębokość: 30 cm wysokość: 128 cm

ext4291

Cena:

302,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

Wybierz kolor korpusu

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Schodkowy regał Steps to mebel, który podkreśli niepowtarzalny charakter Twojego wnętrza. Jego piękna, funkcjonalna forma sprawi, że zyska ono odpowiednią oprawę. Dzięki niemu wiele przedmiotów, w tym lektury i fotografie rodzinne, będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki. Co więcej, pozwoli Ci on wyeksponować rozmaite dodatki oraz uporządkować bogatą kolekcję książek.

Nasz regał wykonany został z praktycznej, laminowanej płyty wiórowej o grubości 16 mm. Dzięki zastosowanej technologii jest on niezwykle odporny na zabrudzenia oraz wysokie temperatury. Niestraszne mu są również promienie słoneczne. Dużą zaletą tego materiału jest również piękny, estetyczny wygląd, który zawdzięcza swojej dekoracyjnej warstwie.

Mebel łatwo utrzymać w czystości. Nie trzeba w tym celu używać żrących preparatów czyszczących. Wystarczy przecierać go miękką, lekko wilgotną szmatką z dodatkiem płynu do naczyń. Warto zaznaczyć, że w składzie produktu nie ma żadnych związków ropopochodnych, metali ciężkich czy chloru, dzięki czemu regał doskonale sprawdzi się nawet w pokoikach dziecięcych.

Ażurowy regał Steps podkreśli wyjątkowy wdzięk aranżacji skandynawskich. Doskonale wpisze się również w przestrzeń nowoczesnego biura, jak i modnie urządzony pokoik dziecięcy. Dzięki lekkiej konstrukcji nie przytłoczy również salonów w stylu minimalistycznym, a jego biały kolor idealnie wpisze się w aranżacje utrzymane w estetyce angielskiej. Z powodzeniem możesz go wykorzystać również jako ściankę działową, niezależnie od stylistyki Twojego mieszkania.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 128
Głębokość (cm) 30
Wysokość (cm) 128
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000

Kolor korpusu: Czarny