Regał NUBI NUBR02 Wójcik

szerokość: 87 cm głębokość: 42 cm wysokość: 128.7 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Regał NUBI NUBR02 Wójcik

szerokość: 87 cm głębokość: 42 cm wysokość: 128.7 cm

6000000007872

Dostępny od ręki

Cena:

819,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Regał NUBI NUBR02 Wójcik - interesujący i praktyczny mebel młodzieżowy w stylu industrialnym, wykonany z materiałów najwyższej jakości

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Regał NUBI NUBR02 Wójcik to mebel łączący nowoczesną, młodzieżową stylistykę z materiałami nawiązującymi do stylu industrialnego. Korpus i fronty wykonane są z laminowanej płyty wiórowej, odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. Niski regał posiada dwie szafki, trzy wnęki oraz dwie praktyczne, pojemne szuflady. Postarzone uchwyty z tworzywa sztucznego dodają meblowi oryginalności. Materiał w typie Old Style wykorzystany na fronty szafek i szuflad przypomina stare drewno z odzysku. Pozostałe elementy imitują ciemny beton. Mebel jest wyposażony w puszkowe zawiasy i prowadnice kulkowe.

Główną cechą kolekcji Nubi jest nieco surowy wygląd dzięki zastosowaniu materiałów wyglądających, jakby zostały uzyskane w wyniku recyklingu. Niezwykle nowoczesne wzornictwo i oryginalna kolorystyka sprawiają, że jest to propozycja, która powinna spodobać się zwłaszcza młodym ludziom oraz wszystkim tym, którzy lubią nieszablonowe rozwiązania w wystroju pomieszczeń. Ciemna kolorystyka serii sprawia, że będzie ona szczególnie dobrze wyglądała w jasnych pomieszczeniach, w zestawieniu z interesującym oświetleniem.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 87
Głębokość (cm) 42
Wysokość (cm) 128.7
Kolor mebla old style
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Wójcik
Wójcik 12%
Czas dostawy w dniach 2

Kolor frontu: Old style

Kolor korpusu: Matera

Kolor dekoru: Matera

Zobacz również inne produkty z kolekcji NUBI: