Sofa Kelly SOF.3R gc. A1 Wajnert

szerokość: 228 cm głębokość: 98 cm wysokość: 87-101 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Sofa Kelly SOF.3R gc. A1 Wajnert

szerokość: 228 cm głębokość: 98 cm wysokość: 87-101 cm

7039

Cena:

3 935,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Jeśli interesują cię polskiej produkcji meble wypoczynkowe do salonu, powstałe jako efekt doświadczenia w branży, nowoczesnej technologii i wzornictwa odpowiadającego aktualnym trendom, to trafiłeś dobrze. Poznaj więc bliżej markę Wajnert, producenta mebli wypoczynkowych i systemowych. Śmiało można powiedzieć, że firma utrzymuje się w ścisłej czołówce polskich producentów mebli.

Fabryka Wajnert przywiązuje ogromną wagę do jakości surowca. Stosowane materiały, w tym skóry pochodzą z najlepszych włoskich garbarni, tkaniny natomiast pochodzą od renomowanych producentów hiszpańskich, włoskich i tureckich. Z uwagi na ogromne zanieczyszczenie środowiska, coraz większą uwagę zwracamy na jakość mebli wypoczynkowych do pokoju pod kątem certyfikatu potwierdzającego bezpieczeństwo technologii i materiałów użytych do produkcji. Taki certyfikat firma Wajnert posiada, jest to FSC®. Przy produkcji użyto pianki wysokoelastycznej i sprężyn falistych.

Bardzo ciekawą propozycją jest kolekcja Kelly. Ta kolekcja uwodzi estetycznym, minimalistycznym designem, a kiedy na niej siadasz troskliwie otula komfortem. Kelly jest niczym piękny, dobry duch twojego domu, który czuwa nad wygodą i relacjami z najbliższymi. Na początek poznaj sofę trzyosobową z funkcją spania. Masz do wyboru drewniane lub chromowane nóżki i tkaninę z grupy cenowej A1. Oprócz funkcji spania o wymiarze 138x195 cm, sofa posiada regulowane zagłówki. Ukośne, masywne nóżki nawiązują do stylistyki z ubiegłej epoki.   

Dane techniczne

Szerokość (cm) 228
Głębokość (cm) 98
Wysokość (cm) 87-101
Materiał obicia
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 4-6 tygodni
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Czas dostawy w dniach 42