Szafka RTV MEZO RTV1 Halmar

szerokość: 120 cm głębokość: 39 cm wysokość: 60 cm

  • Darmowa dostawa od 1500 zł

Szafka RTV MEZO RTV1 Halmar

szerokość: 120 cm głębokość: 39 cm wysokość: 60 cm

2010001152200

Dostępny od ręki

Cena:

575,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Szafka RTV MEZO RTV1 Halmar - niewielki, wielobarwny mebel o ciekawej formie, tworzący oryginalny klimat w pomieszczeniu

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szafka RTV MEZO RTV1 Halmar to mebel, który można zakwalifikować do różnych stylów aranżacji: rustykalnego, industrialnego, loftowego, indyjskiego lub vintage. Została starannie wykonana z wysokiej jakości laminowanej płyty meblowej. Dominującą barwą drewna jest dąb, jednak fronty zostały ozdobione wielobarwnymi wzorami przypominającymi przecierki lub decoupage. Mebel składa się z dwóch szuflad, dwóch szafek i dwóch wnęk na sprzęt RTV mieszczących się po środku. Zwężające się ku dołowi, smukłe, stalowe nóżki mają czarną barwę i są malowane proszkowo. Ten wyjątkowy mebel dopasuje się do wystroju przedpokoju, salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego. Kolekcję MEZO charakteryzuje wielobarwność i niezwykła forma.

Meble przypominają starocie odnalezione na strychu lub kufry przywiezione z dalekich podróży. Charakteryzuje je różnorodność wzorów wykorzystanych na frontach mebli, ciekawe uchwyty oraz bryły skomponowane z małych elementów. Meble MEZO wprowadzą do pomieszczenia przytulne ciepło i pozytywną energię.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 120
Głębokość (cm) 39
Wysokość (cm) 60
Pomieszczenie Salon
Kolor mebla wielokolorowy
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE AA
Halmar 5%
Czas dostawy w dniach 2
Styl vintage

Zobacz również inne produkty z kolekcji MEZO: